Strona Główna » Ogólnie » Niemieckojęzyczny Dyskusyjny Klub Książki

21 października – w czwartek o godz 17:00 odbędzie się w Bibliotece Austriackiej w Opolu kolejne spotkanie Niemieckojęzycznego Dyskusyjnego Klubu Książki.

Dyskutować będziemy o powieść Austriaka Daniela Glattauera N@pisz do mnie.
Dwa komputery, dwoje ludzi i pomyłka rodząca wielką miłość – tak w skrócie scharakteryzować można powieść Daniela Glattauera. N@pisz do mnie to książka o miłości rozpoczętej w wirtualnej rzeczywistości. Emmi jest trzydziestokilkuletnią projektantką stron graficznych. Leo pracownikiem uniwersytetu. Obydwoje są w podobnym wieku. Kiedy Emmi wysyłając e-maila popełnia nieświadomie błąd w adresie, wiadomość trafia do pracującego przy komputerze mężczyzny. Sytuacja kilkakrotnie się powtarza, prowokując tym samym Lea do odpowiedzi. Grzeczne upomnienie zamienia się w uprzejmą wymianę zdań, ta z kolei w ożywiony dialog, który po czasie przekształca się w intymną konwersację. Wirtualny kontakt zmierza nieuchronnie do spotkania w rzeczywistości. Ale czy to bezpieczne dla leczącego złamane serce mężczyzny i szczęśliwej mężatki?

Serdecznie zapraszamy!

źródło: www.ba.wbp.opole.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039