Strona Główna » Ogólnie, Wydarzenie, Wykład » Trudne Piękno – cykl wykładów w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza wszystkich zainteresowanych twórczością artystyczną XX i XXI wieku na cykl wykładów "Trudne piękno". CZY SZTUKA WSPÓŁCZESNA POTRZEBUJE PIĘKNA?

W poniedziałek, 22.10.2010 o godz. 18.00 w Czytelni Centrum Edukacji Artystycznej ARTPUNKT przy ul. Kośnego 32a w Opolu odbędzie się wykład prof. Zbigniewa Makarewicza. Chcemy ukazać charakter zmian jakie twórczość artystyczna ostatnich stu lat spowodowała w naszym uwrażliwieniu na jakość form wizualnych, jak rozszerzyła możliwości sztuk plastycznych. Zapewniamy, że udział w tych spotkaniach, z teoretykami i artystami, będzie dla   uczestników źródłem wiedzy i swoistego doświadczenia. Pozwoli on na samodzielne odkrywanie nowych przestrzeni satysfakcji duchowych, jakie daje twórczość artystyczna naszej epoki, podobnie jak umożliwiają nam to dzieła sztuki dawnej.

źródło: www.galeriaopole.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039