Strona Główna » Konkursy, Ogólnie » Konkurs fotograficzny Opolska Droga Św. Jakuba

Jeszcze tylko dzisiaj można zgłaszać swoje prace do konkursu fotograficzny pt. „Droga św. Jakuba”, który ma na celu promowanie turystyki pielgrzymkowej oraz walorów województwa opolskiego. Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Opolskiego we współpracy ze Wspólnotą Autonomiczną Galicii w Hiszpanii.

Do uczestnictwa zapraszamy wszystkie osoby fotografujące, jak i pielgrzymujące po Opolszczyźnie oraz szlakami do katedry w Santiago de Compostela w Galicii.

Zdjęcia nadesłane do konkursu powinny być tematycznie związane z pielgrzymką w opolskiej części Drogi św. Jakuba.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie do 10 zdjęć w każdej kategorii, w formie wydruku (15×21 cm) oraz na płycie CD wraz z opisem i formularzem zgłoszeniowym.

Zwycięskie i wyróżnione zdjęcia zostaną zaprezentowane podczas wystawy w Urzędzie Marszałkowskim oraz w materiałach promocyjnych.

Koordynatorem konkursu jest Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

Informacje na temat Drogi św. Jakuba dostępne są na stronach: www.mypielgrzymi.com, www.camino.net.pl, www.lesnica.pl, www.nysa.pl, www.gogolin.pl

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy:
http://umwo.opole.pl/serwis/index.php?id=200&idd=722

źródło: www.umwo.opole.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039