Strona Główna » Koncerty, Ogólnie, Wydarzenie » Benefis Michała Bajora

Urodził się na Śląsku Opolskim, gdzie najpierw został wilkiem w teatrze lalek w Opolu. Gdy miał 13 lat zadebiutował w eliminacjach do Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Potem były festiwale w Zielonej Górze i Sopocie. Mając 17 lat po raz pierwszy zagrał w filmie u Agnieszki Holland, a potem już wielokrotnie stawał przed kamerą pracując pod kierunkiem m.in. Kieślowskiego, Bajona, Falka i Sabo. Od lat `80 w sklepach muzycznych pojawiają się jego kolejne płyty, którymi zdobył przez lata wierną publiczność. Nie schodzi ze sceny, bo scena jest dla niego pierwszym domem.

Michał Bajor, aktor, piosenkarz, artysta – będzie gościem honorowym wyjątkowego wieczoru w Radiu Opole. Benefis tego znakomitego twórcy odbędzie się w sobotę (6.11). Radiowe Studio M wypełni publiczność i goście bohatera wieczoru. Będą wśród nich: Anna Panas, Krystyna Gucewicz, Maria Szabłowska, Paweł Kukiz, ks. Marek Lis. Zabrzmią głosy tych, którzy dojechać nie mają możliwości, ale podzielą się z nami dobrym słowem: Alicja Majewska, Elżbieta Zapendowska, Wojciech Młynarski, Włodzimierz Korcz, Piotr Rubik.

Przed benefisantem i publicznością zaśpiewa Anna Panas. Sam bohater wieczoru również śpiewająco podziękuje swoim wiernym słuchaczom. Razem postaramy się, by słowa jednej z piosenek „Chciałbym mieć taką sieć, by w nią wpleść życia treść” stały się rzeczywistością i sieć taka powstanie – 6 listopada. Początek benefisu Michała Bajora w Radiu Opole o godz. 19:00.

Dochód ze sprzedaży biletów na benefis zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum Opolskie.

 

źródło: www.radio.opole.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039