Strona Główna » Koncerty, Wydarzenie » Koncert Celtic Dream

CELTIC DREAM
Zespół Carrantuohill
Anna Faber – harfa
Katarzyna Sobek – ballady celtyckie
Zespół Reelandia – taniec
 
CELTIC DREAM
Tym razem zespół CARRATUOHILL przygotował nowy, oryginalny program artystyczny, w którym tradycyjna muzyka celtycka łączy się z niezwykłym brzmieniem harfy w mistrzowskim wydaniu Anny FABER oraz głosem utalentowanej wokalistki Katarzyny SOBEK. 
Anna Faber to wybitna harfistka, która ma w dorobku tysiące koncertów i recitali w całej Europie. Jej ekspresja artystyczna, energia i niepowtarzalny styl gry powodują, że harfa przestaje być pojmowana jako wyłącznie klasyczny instrument. Odważnie podejmuje zupełnie nowe dla harfy przestrzenie artystyczne. Katarzyna Sobek to młoda, niezwykle utalentowana wokalistka o fenomenalnej barwie głosu. Autorytety w dziedzinie wokalistyki już zapowiadają jej wielką karierę. W repertuarze z zespołem Carrantuohill wykonuje zarówno nowe kompozycje jak i najbardziej znane irlandzkie opracowania z repertuaru Loreeny McKennitt, Mary Black i Eleonor McEvoy.
Zespół „Carrantuohill” istnieje już ponad 22 lata, wydał 15 płyt, a koncertuje w całej Europie i Stanach Zjednoczonych – niezmiennie wywołując aplauz publiczności.
Przestrzeń muzyczna zostanie wzbogacona  irlandzkim tańcem, tak widowiskowym i lubianym przez publiczność. a wykonywanym przez zespół Reelandia.
 
Data: 05.12.2010
Godzina: 18:00 – 20:00
Bilety: 45 zł
Miejsce: Filharmonia Opolska, Sala Koncertowa
 
Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039