Strona Główna » Warsztaty, Wydarzenie » Niedzielne warsztaty plastyczne

Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu zaprasza na NIEDZIELNE WARSZTATY PLASTYCZNE do Galerii Muzeum Śląska Opolskiego przy ul. Ozimskiej 10 temat: "O mierzeniu czasu" Kalendarze adwentowe.
Niedzielne warsztaty plastyczne – zajęcia teoretyczno-praktyczne prowadzone w Galerii Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu przy ul. Ozimskiej 10, adresowane zarówno do dzieci, jak i dorosłych zwiedzających.

Na warsztatach listopadowych spotkamy się 28 listopada – w pierwszą niedzielę adwentu. Jest to dzień, w którym zaczynamy odliczać czas, jaki pozostał nam do świąt Bożego Narodzenia. Motywem przewodnim warsztatów listopadowych będzie właśnie czas i sposoby jego odmierzania.

W pierwszej części etnograf Izabela Jasińska (Dział Edukacji Muzealnej Muzeum Śląska Opolskiego) opowie o historii mierzenia czasu – ze szczególnym zwróceniem uwagi na kalendarze.

W drugiej części zajęć uczestnicy spróbują wykonać kalendarze adwentowe inspirowane przykładami lub wg własnego pomysłu.

Materiały i narzędzia zapewnia Muzeum.
Serdecznie zapraszamy!

Data: 28 listopada 2010
Godzina: 12.00
Czas trwania zajęć: ok. 120 min.
Wstęp: wejściówka w cenie 3 zł od osoby (dostępna w kasie Galerii od 16 listopada)
Miejsce: Galeria Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu przy ul. Ozimskiej 10

źródło: www.muzueum.opole.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039