Strona Główna » Imprezy, Spotkanie, Wydarzenie » Manifest Filozoficzny

Studenckie Koło Filozoficzne zaprasza wszystkich studentów do udziału w happeningu pod hasłem „Ratujmy metafizykę”, który zacznie się 18.11.10 o godzinie 15.00. Happening jest częścią obchodów Światowego Dnia Filozofii.

Zbieramy się przed Solarisem od strony parkingu przy pl. Kopernika o 15.00 z transparentami i portretami filozofów, skąd przejdziemy ulicą Sempołowskiej na ulicę Krakowską przed pomnik Bojownikom o Wolność Śląska Opolskiego na pl. Wolności. Tam zostanie odczytany Manifest Filozoficzny (przy dźwiękach werbli i trąbek). Następnie udamy się w stronę Rynku.

W czasie przemarszu będziemy rozdawać mieszkańcom ulotki z Manifestem, książki, będziemy prowadzić z nimi rozmowy. W szeregach maszerujących będą ratownicy gotowi do podjęcia akcji reanimacyjnej metafizyki. Na Rynku, gdzie zakończymy nasz przemarsz, wypuścimy baloniki.

W razie złej pogody happening odbędzie się w Solarisie.

Data: 18.11.2010
Godzina: 15:00-18:00
Miejsce: Pl. Kopenika, ul. Krakowska, Rynek

źródło: Instytut Filozofii Uniwersytetu Opolskiego

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039