Strona Główna » Imprezy, Wydarzenie » Propaganda Soundsystems Party

Przed nami kolejna edycja Propaganda Soundsystems Party, zagrają na niej:
Dj BLACKLEG
Dj ZRYWA
STEREOMETRIA

 

BLACKLEG – www.myspace.com/blacklegdub – polski producent i dj. Przygodęz muzyką rozpoczął wraz z pojawieniem się w domu pierwszego komputera.Wychowany na dźwiękach J. M. Jarre’a, Vangelis, M. Bilińskiego rozbudził w sobie pasję do muzyki elektronicznej. W 1997 roku nastąpił pierwszy kontakt z muzyką klubową. W jego mieście grano wtedy głownie minimal oraz detroit. W 1998 roku przyszła pora na drum’n'bass. Zafascynowany tym gatunkiem zaczął tworzyć pierwsze produkcje na nieśmiertelnym FastTrackerze. Jako producent starał sie rozwijać swoją pasję, w 2002 roku zgłosił się do udziału w konkursie dla producentów muzyki połamanej “Made In Poland” organizowanym przez legendarną załogę Sonic Trip. Jego utwór “Life Arena” znalazł się w finałowej dziesiątce. Rok później podczas drugiej edycji konkursu w finale znalazł sie jego “Monolith”. Utwór ten znalazł się również na oficjalnej składance “1st Selection of Made In Poland”. Przygoda z graniem rozpoczęła się w 2002 roku kiedy to wraz z dj. Magnetic, dj. Exasperem oraz dj. Evilem zaczęli organizować w Częstochowie imprezy drum’n'bass. W roku 2004 wraz z Magnetic’em, dj. Peet’em z Łodzi oraz z mc. JBM’em założyli crew Partizans. W składzie tym grali w Krakowie, Katowicach, Tychach, Tomaszowie Mazowieckim, Łodzi i innych miastach. Obecnie Blackleg skupia się na produkcji, w 2007 r. zaczął promować dubstep, w tym gatunku dziś czuje się najlepiej.

DJ ZRYWA – Dub Exciters – www.myspace.com/dubexciters – Kolektyw założony na przełomie 2009/2010 roku który swój cel obrał głównie na promowaniu muzyki takiej jak dub, dubwise, uk steppers, jungle, dubstep. Każdy z nich stawiał już wcześniej kroki za konsoletą w różnych soundach. Pan_Zrywa reprezentant Care Bear Sound a ICDub zwany również jako ICUreprezentuje El Casei The Sensi Sound.

STEREOMETRIA – opolska formacja w składzie: Goomah (muza, efekty), B'n'G Freaky (muza, efekty, wokal) i Berka (muza, wokal). Pierwsze próby zespołu odbyły się po wakacjach br. czego efektem był koncert z okazji 3 urodzin Klubu Inicjatyw Niezależnych "Fabryka" w Opolu (http://www.youtube.com/watch?v=gjTwWBj0m5E). Muzyka, którą tworzą oscyluje w klimatach darkdub, dubstep, illbient. Trwają usilne starania by zgromadzony materiał wkrótce ukazał się na krążku pt: "The Dub Is Near". Ciężkie, głębokie basy; melodyjne, psychodeliczne partie klawiszowe; śpiew połączony z licznymi piskami, krzykami i innymi niespodziwanymi dźwiękami.. Ta wielobarwna mieszanka tworzy iście epicką historię, w której każdy element zawieszony jest gdzieś w bliżej niesprecyzowanej przestrzeni. Jednym słowem: Stereometria.

Data: 27.11.2010
Godzina: 22:00
Miejsce: Pub Pod Pretekstem

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039