Strona Główna » Wydarzenie » Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

Już 25 listopada obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. To przepiękne święto sięga swoją tradycją 1902 roku, kiedy  ówczesny prezydent USA Teodor Roosvelt, zwany pieszczotliwie Teddy, podczas jednego ze swoich polowań nie pozwolił zabić małego niedźwiadka. Całe zdarzenie zostało zilustrowane przez Clifforda Berrymana, a jeden ze sklepikarzy z Brooklynu, Morris Mitchom, wykorzystał całą sytuację, uzyskując specjalne pozwolenie prezydenta na produkcję pluszowych niedźwiadków o nazwie Teddy.
Nie ma chyba dziecka, które nie otrzymałoby od swoich rodziców ani jednego misia w życiu! To właśnie miś jest jedną z najstarszych przytulanek dla maluchów, jednak nie każdy wie, że ta wspaniała maskotka ma swoje święto.

To właśnie z okazji tego święta, sklep Solitudes przygotował specjalną promocję dla dzieci oraz ich rodziców. Tylko w dniu 25 listopada, wszystkie zamówienia telefoniczne oraz internetowe płyt z sekcji „Muzyka dla dzieci” oraz „Kołysanki” objęte zostaną 10% rabatem! Wystarczy podać hasło PLUSZAK, a nasi konsultanci naliczą rabat oraz pomogą w wyborze odpowiedniej płyty.

Muzyka relaksacyjna dla dzieci stanowi idealny obszar edukacji muzycznej. Zabawy rytmiczne i umuzykalniające z wykorzystaniem metod aktywnego słuchania muzyki pozwalają uczyć się jej rozumienia i uwrażliwiają dzieci na jej piękno. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami Solitudes i skorzystania z wyjątkowej, świątecznej promocji.

Przypominamy jednocześnie o naszym wyjątkowym konkursie, w którym można wygrać płyty z kolekcji VTM i albumy zespołu ZOOM, szczegóły znajdziecie tutaj

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039