Strona Główna » Ogólnie » Grasz o staż

Właśnie ruszyło przyjmowanie zgłoszeń do akcji specjalnej konkursu "Grasz… tym razem nie o staż".

Do udziału w projekcie zapraszamy studentów wszystkich lat i kierunków studiów oraz absolwentów uczelni wyższych, którzy nie ukończyli 30. roku życia. Odpowiadając na pytania konkursowe uczestnicy mają nie tylko szansę poznać specyfikę konkursu "Grasz o staż" – zwiększając swoje szanse w przyszłości na wygranie merytorycznych praktyk – ale również zagrać o cenne nagrody.

Pytania konkursowe będą dostępne od 23 listopada 2010r na stronie www.grasz.pl – zgłoszenia można wysyłać do 29 listopada 2010r.

Co można wygrać?

Odpowiadając na pytania konkursowe uczestnicy mają nie tylko szansę poznać specyfikę konkursu "Grasz o staż" – zwiększając swoje szanse w przyszłości na wygranie merytorycznych praktyk – ale również zagrać o cenne nagrody takie jak m.in.:

  1. wycieczka zagraniczna organizowana przez biuro podróży TUI Polska.
  2. szkolenia specjalistyczne organizowane przez firmę StrictWise,
  3. szkolenia specjalistyczne organizowane przez firmę Microsoft,
  4. profesjonalne pióra ufundowane przez firmę NewellRubbermaind,
  5. zestawy książek wydawnictwa Wolters Kluwer Polska.

Opisy firm fundujących nagrody znajdują się tutaj.

Co trzeba zrobić aby wygrać?

Aby wziąć udział w "Grasz… tym razem nie o staż" wystarczy do 29 listopada 2010r. zarejestrować się na stronie www.grasz.pl i w okresie od 23 do 29 listopada 2010r. odpowiedzieć na 10 krótkich pytań dotyczących konkursu "Grasz o staż".

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.

źródło: www.grasz.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039