Strona Główna » Koncerty, Wydarzenie » PERCIVAL SCHUTTENBACH FOLK’em ALL TOUR 2010 w comeIn

Nawiązujący do kultury słowiańskiej HEAVY FOLK!

Czyli połączenie folku, muzyki ludowej z metalem i rockiem w bardzo energetyczny i emocjonujący spektakl. W repertuarze znajdują się zarówno oryginalne słowiańskie pieśni, jak i własne kompozycje – w elektryzujących aranżacjach.

Jednym z celów projektu jest przekazanie fascynacji naszą własną kulturą – kulturą Słowian w niekonwencjonalny, nowoczesny sposób. Moc i agresja metalowych riffów kontrastuje z melodyką pieśni ludowych, a jednocześnie doskonale z nimi współgra łącząc się w magiczną całość, tworząc nastrój i emocje zdolne przybliżyć odległe czasy każdemu, kto się wsłucha.

Naszym atutem jest ogromna koncertowa energia – posiadamy aż cztery wokale – trzy żeńskie i jeden męski, dwóch perkusistów, którzy obsługują zestaw i całą masę bębnów, przesterowaną wiolonczelę, która dodaje mocy oraz rasową, metalową gitarę.

Wszystko to okraszone szczyptą progresji, eksperymentu i szaleństwa.

Miejsce: Klub Artystyczny comeIn
Data: 18 grudnia 2010
start: 20:00
wjazd: 15 PLN, studenci 10 PLN
Bilety do kupienia w klubie

źródło: comeIn

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop
Tagi: ,

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039