Strona Główna » Spotkanie, Wydarzenie » Flash Mob w Opolu

Opis akcji: Pojawiamy się w hollu dworca 10, 5 min przed 16stą, gdyż zaczynamy akcję równo o godzinie 16stej zgodnie z zegarem w hollu, chyba że pociąg danej relacji będzie mieć opóźnienie wtedy czekamy na niego; nie będzie żadnego sygnału gwizdka na rozpoczęcie akcji, zacznie ją lider (Neofita), kiedy on zastygnie wtedy to nieodwołalny sygnał że akcja się rozpoczęła, więc jesteśmy czujni i obserwujemy go… stoimy (lub siedzimy lub leżymy:) tak w bezruchu ok. 2,3 minuty po czym zaklęcie pryska i się rozchodzimy:) Każdy wie o co chodzi więc nie powinno być problemu:)

Uwagi: rozchodzimy się po całym hollu (także koło kas i koło okolicznych sklepików), jednak najwięcej ludu wbija się w środek gdzie przechodzą ludziska z pociągu; oczywiście reklamujemy akcję i zaciągamy znajomków! kto chce się bawić w filmowca jak najbardziej zapraszamy! potem złożymy to w całość:) Do zobaczyska!

Akcja (kryptonim) : Frozen
Data : 10 grudzień
Godzina : 16:00
Miejsce akcji : Hall na dworcu PKP

źródło: www.fmo.tnb.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop
Tagi: ,

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039