Strona Główna » Film, Wydarzenie » Czwartkowe Kino Fabryczne: „Plastikowa Planeta”

Zapraszamy na kolejną projekcję w ramach Czwartkowego Kina Fabrycznego! 2grudnia będzie można u nas obejrzeć film 'Plastikowa Planeta'.

Plastik jest dosłownie wszędzie – wystarczy przyjrzeć się wyposażeniu każdego domu. O istnieniu „cudownego materiału” przypominają również góry śmieci, nie podlegające łatwej i szybkiej utylizacji. W morzach i oceanach plastiku jest sześć razy więcej niż żywego planktonu, a jakby tego było mało, …plastik obecny jest nawet w ludzkim organizmie, krążąc w układzie krwionośnym!

Patrząc z niepokojem na taki stan rzeczy, autor filmu postanowił poszukać odpowiedzi na kilka pytań. Czy – a raczej jak bardzo – codzienny kontakt z plastikiem szkodzi zdrowiu? Kto ponosi odpowiedzialność za tony odpadków w morzach i na pustyniach? I wreszcie – co ludzie powinni wiedzieć o tworzywach sztucznych, a co przemysł syntetyczny stara się zataić?
By poznać odpowiedzi na choć część tych pytań, zapraszamy do odwiedzenia Kina Fabrycznego!

Posadź się ;)
Akcja pozyskania miejsc siedzących!

W ten czwartek proponujemy także wyjątkową atrakcję. W związku z tym, że w trakcie przenoszenia siedziby, straciliśmy wiele 'miejsc siedzących', a czwartkowe projekcje cieszą się coraz większa popularnością, mamy dla was ciekawą ofertę a zarazem prośbę o pomoc. Każdy kto przyniesie ze sobą jakiekolwiek krzesło (w stanie zdatnym do używania) i zostawi je na stałe, otrzyma darmowe piwo od Fabryki! Liczymy na was i na waszą pomoc.

Data: 02.12.2010
Godzina: 20:00-23:00
Miejsce: Fabryka

źródło: Fabryka

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039