Strona Główna » Konkursy, Ogólnie » Rozwiązanie konkursu Mikromusic

25 listopada ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania były dwie podwójne wejściówki na koncert zespołu Mikromusic, który odbędzie się 7 grudnia w klubie artystycznym ComeIn.
Aby wygrać podwójną wejściówkę należało odpowiedzieć na pytanie: Kiedy i gdzie kręcony będzie teledysk do piosenki „Słowa”, do udziału w którym zespół zaprosił swoich fanów?
Prawidłowa odpowiedź to: Teledysk kręcony będzie 4 grudnia, w studiu fotograficznym AMQ we Wrocławiu, ul. Powstańców Śląskich 13/4.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział. Spośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi wylosowaliśmy 2 osoby, które otrzymują podwójną wejściówkę na koncert, są to:
-Agnieszka Sowa
-Magdalena Skrabania

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych muzycznych konkursach -  informacje o drugiej edycji konkursu organizowanego rzez portal studiujwopolu.pl oraz wydawnictwo Press&Media pojawią się dzisiaj na łamach naszej strony o godzinie 14!
Informacje o zwycięstwie i możliwości odbioru wejściówek wyślemy drogą elektroniczną.

Wywiad z zespołem: klik Info o koncercie: klik

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039