Strona Główna » Film, Wydarzenie » Rocky Horror Picture Show – pokaz filmu z prelekcją

Naukowe Koło Filmoznawców ma za zadanie przybliżanie studentom szeroko rozumianej sztuki filmowej. Zajmuje się organizowaniem projekcji filmowych oraz sesji naukowych.

Do tej pory członkom Koła udało się zorganizować sesje poświęcone twórczości Charliego Chaplina, filmom Terry'ego Gilliama, problematyce kina gangsterskiego oraz cielesności w kinie.

Rocky Horror Picture Show

Film, który doskonale spełnia wszystkie założenia filmu kultowego opracowane przez Umberto Eco. Od 25 lat jest bez przerwy pokazywany w kinach amerykańskich i ma swoje niezwykle oddane grono wielbicieli. "Rocky Horror Picture Show" to niesamowita mieszanka komedii, horroru i musicalu. Do tajemniczego zamku zamieszkiwanego przez groźnego doktora Frank-N-Furtera pewnej nocy trafiają Janet i Brad, którym zepsuł się samochód. Para ta stanie się świadkiem stworzenia przez doktora idealnego kochanka Rocky'ego Horrora.
Opis: filmweb.pl

Data: 14 grudzień 2010
Godzina: 19:00 – 22:00
Miejsce: Collegium Maius, pl. Kopernika 11, s.307

źródło: Naukowe Koło Filmoznawców UO

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039