Strona Główna » Imprezy, Wydarzenie » Funky Sylwek

Imprezy przebierane w Klubie Aqarium od zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Zapierający dech w piersiach wystrój, wyśmienicie przebrana obsługa, doskonałe menu oraz niesamowita atmosfera, a wszystko to okraszone najlepszą muzyką serwowaną przez Aqariowych Rezydentów to recepta na niezapomnianą Imprezę. Każdy kto uczestniczył w wydarzeniach takich jak: Hal…loween, Gangsta Funksta, Mikołajki, Funk Star Friday lub wszystkich edycjach Gastro Party, wie że nie są to przelewki. Kto nie był niech żałuje lub zapozna się z galeriami na stronie www.aqarium.opole.pl. Zobacz jak wyjątkowy klimat towarzyszy tym niezapomnianym Imprezom!
Po 6 latach organizowania zamkniętych sylwestrów, które również cieszyły się sporym zainteresowaniem, Klub Aqarium postanowił pójść za ciosem i wkroczyć w nowy rok z przytupem! Sylwester Przebierany w AQ, to bodajże jedyna tego typu Impreza Sylwestrowa w Opolu. Wszyscy znamy doskonale oldschoolowy klimat lat 70-tych. FUNKY SYLWEK 2011 w Aqarium to spełnienie marzeń wszystkich, którzy cenią sobie zabawę na najwyższym poziomie i nie wstydzą się wystąpić w najbardziej odjechanych kreacjach. Retro, lata 70-te, Oldschool i Funky to hasła przewodnie dla wszystkich chcących spędzić ten wyjątkowy wieczór w atmosferze rodem z programu Soul Train. Afro, dzwony, kwieciste koszule, buty na koturnach, grube futra i wielkie okulary, błyszczące materiały i złote naszyjniki – wszystko to i wiele, wiele więcej spotka Cię tego wieczoru w podziemiach Klubu Aqarium (wszystkie wystrzałowe kreacje rodem z epoki premiowane będą darmowym wstępem do lokalu). Szczegółów dotyczących wystroju zdradzić nie możemy – to niespodzianka. Cały wieczór umilą wizualizacje, które zachęcą do tańca i szampańskiej zabawy nawet najbardziej sztywnego klubowicza (chociaż wiemy, że o takich ciężko.
O oprawę muzyczną, tego wieczoru zadba aż trzech rezydentów Klubu Aqarium. Będą to: DJ Grand F, DJ QIU oraz DJ EMCE. Wszyscy razem stworzą powołany na nowo do życia kolektyw, pod wiele mówiącą nazwą Criminal Drunk-Funk Crew. Tego wieczoru wszystkie „sylwestrowe dzieci kwiaty” utoną w dźwiękach funky i boogie oraz niezapomnianych hitach minionej epoki!
Tej nocy drzwi do Aqarium zostaną otwarte już o 21:00, a wstęp na tą najbardziej wypasioną imprezę w mieście kosztować będzie jedyne 30zł. Zwolnieni z tej opłaty będą wszyscy, którzy przywdzieją stroje rodem z lat 70-tych. O północy, wszyscy stukną się symboliczną lampką szampana, a zabawa potrwa do wczesnych godzin porannych. Mróz za oknem wam nie grozi bo w Aqarium nie ma okien ;) Jest za to wspaniała atmosfera i mnóstwo pozytywnych wibracji.
Dodatkowo informujemy, że do wygrania będzie aż 10 podwójnych zaproszeń na Funky Sylwka 2011 w AQ! Szczegóły na profilu FaceBook Klubu Aqarium oraz na stronie www.aqarium.opole.pl!
Zapraszamy!

Funky Sylwek 2011 w AQ (Sylwester przebierany w klimacie Funky, Oldschool, Retro, Lata 70-te)
Aqarium Music Club, ul. Franciszkańska 1
Data: 31.12.2010
Start: 21:00
Wstęp: 30PLN (PRZEBRANI WSTĘP FREE!)
Rezerwacje Sylwestrowe: tel. 666 13 14 15

źródło: aqarium.opole.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop
Tagi:

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039