Strona Główna » Koncerty, Wydarzenie » Koncert Bloo

W Bloo muzyka jest rzeczywistością, źródłem energii i emocji które Wam przekazujemy. Obserwacją świata, który widzimy za oknem, ludzi których spotykamy na codzień i wydarzeń, które trwale zapisują się w naszej pamięci. Powstanie zespołu datuje się na przełom lutego/marca 2010r. Pomysł na stworzenie projektu narodził się w głowie Krzysztofa "Cyryla" Mandrysza, który zaprosił do współpracy obecnego wokalistę Dawida "Ostrego" Ostrzołka. Niedługo potem , po wymianie kilku telefonów i maili, dochodzi do pierwszych prób, na których pojawiają się również Daniel „Azar” Arendarski i pierwszy perkusista grupy Radek "Ratay"Arendarski (brat Azara), który nagrał i współtworzył pierwsze kawałki Bloo.Materiał koncertowy powstaje stosunkowo szybko, tym samym po trzech miesiącach pracy posiadamy pełny materiał koncertowy. W czerwcu tego roku, Bloo nagrywa swoje pierwsze utwory w studio No Fear Records, pod czujnym okiem Krzyśka „Leona” Lenarda i Arka Dzierżawy. W międzyczasie zespół odwiedza „Suplement Rockowy” w Zabrzu na którym zdobywa 1 miejsce oraz możliwość nagrania singla w studiu Dreams w Katowicach. 10 Lipca Bloo występuje na scenie przy Stadionie Górnika Zabrze wraz z grupą Varius Manx.2 Października 2010 roku grupa rozpoczęła pierwszą część swojej jesienno-zimowej trasy koncertowej po ogólnopolskich klubach, odwiedzając m.in Kraków, Częstochowę, Cieszyn i Warszawę oraz wiele innych miast, jednocześnie pracując nad swoim debiutanckim albumem.

14 Października 2010 o 13.00 światło dzienne ujrzał singiel "Wróć" zrealizowany w studiu No Fear Records, nagrany już z nowym perkusistą Bloo Krzysztofem "Gałą" Gałuszką..

6 Listopada 2010r. BLOO zdobywa GRAND PRIX na jednym z najważniejszych festiwali rockowych na Śląsku – ROCK TRENDY 6! W ramach wygranej grupa występuje wraz z ACID DRINKERS w festiwalowym finale, oraz zdobywa nagrodę główną – nagrania w studio NO FEAR RECORDS. W tym miejscu dziękujemy wspaniałej publiczności, jurorom oraz patronom medialnym!
więcej: www.myspace.com/bloopl

Data: 7.01.2011

Godzina: 20:00
Miejsce: Klub Artystyczny comeIn

źródło: comein.opole.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039