Strona Główna » Imprezy, Wydarzenie » CARNIVAL DE PAPA

Już w środę (w dniu poprzedzającym święto Trzech Króli – dzień wolny od pracy) zapraszamy was serdecznie na imprezkę: Carnival de papa !!!
Tego wieczoru w klubie U Papy Musioła będą królowały stroje karnawałowe, maski, cekiny, pióra i pióropusze!!! Naturalnie osoby przebrane wejdą do nas za free !!!

Dzięki tej imprezie pragniemy pokazać, że karnawał w Polsce nie musi być nudny i bezbarwny dlatego cała obsługa (a mamy nadzieję, że również wy nasi klienci, goście i przyjaciele  klubu U Papy Musioła)  będziemy przebrani tak jak przebrani są ludzie bawiący się na imprezach karnawałowych w  Rio de Janeiro!!!

Dlatego namawiamy wszystkich nie patrzmy na smutasów, którzy zawsze zrzędzą :) – bawmy się wspólnie najlepiej jak potrafimy – tym razem w klimatach gorącego brazylijskiego karnawału.

Naturalnie również w muzyce tego wieczoru da odczuć się mocno karnawałowy klimat w postaci gorącej brazylijskiej samby (oraz jej różnych odmian).

 

Data: 5.01.2011
Start: 21:00
Bilety: przebrani wejście free
Miejsce: U Papy Musioła, Opole, ul. Zamkowa 4

źródło: upapymusiola.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039