Strona Główna » Koncerty, Wydarzenie » Koncert Rock & Roll Ladies w ComeIn

Requiem, HWSC, 13 Poziomo – to niby zupełnie rożne zespoły, kompletnie odmienna stylistyka, ale łączy je jedno:
Wszędzie śpiewają Rock&Rollowe Dziewczyny!

Muzycy postanowili wykorzystać ten fakt i połączyć siły na jedynym w swoim rodzaju cyklu koncertów. W ich trakcie progesteron miesza się z testosteronem, kobiece głosy z mocą gitar elektrycznych, a ostra zabawa z melodyjnymi balladami. Jest to wybuchowa mieszanka mocnego grania w znakomitym wydaniu.
Wszystkie zespoły biorące udział w przedsięwzięciu maja na swoim koncie liczne sukcesy: nagrody na festiwalach, udane nagrania, pozytywne recenzje twórczości, koncerty u boku największych gwiazd, na scenach każdego kalibru, od najmniejszych klubów po plenery liczące tysiące widzów.

Requiem (Wrocław) jest 5-osobowym wrocławskim zespołem grającym muzykę z pogranicza alternatywnego rocka i mocnego popu. Brzmienie zespołu jest wypadkową gustów tworzących Requiem muzyków.
Praca w latach 2003-2005 zaowocowała nagraniem pierwszego dema zatytułowanego "Deszcz". Rok 2007 wyznacza nowa drogę zespołu – nowy skład, nowe cele, nowe pomysły i nowe demo zatytułowane "Przed Snem". Najnowsza płyta zespołu p.t. "28h" pochodzi z 2010r.
Requiem ma za sobą wiele udanych koncertów (także jako support zespołów: IRA, Waglewski, Fisz, Emade, Behavior, Łukasz Zagrobelny, Trebunie Tutki) oraz występy na ogólnopolskich przeglądach i festiwalach m.in. V Wrocławski Festiwal Form Muzycznych, XIII Liga Rocka w Jeleniej górze, Finał Muzycznej Bitwy Radia Wrocław.

HWSC (Wrocław/Warszawa) – mówią o sobie, że są zespołem Rock'n'Rollowym. W ich przypadku formuła ta jest jednak bardzo pojemna i skrząca się różnymi odcieniami.
HWSC, łącząc wszystko to, co w rocku najlepsze, tworzy bezkompromisową, żywą muzykę. Rozpoznawalny od pierwszych dźwięków, jedyny w swoim rodzaju styl grupy jest nie do podrobienia. Ich koncerty to prawdziwe rockowe show, którym zyskali sobie uznanie gdziekolwiek się pojawili.
Atutem HWSC jest warstwa tekstowa. Zespół raz przemawia językiem prostym, szorstkim i dosadnym, by za chwilę uderzyć w bardziej liryczną i poetycką nutę.
Wszystko to oparte na niepowtarzalnym głosie Alex, który was rozbuja i nie raz zadziwi.
HWSC w trakcie koncertów będzie promowało swój nowy singiel (Dojdę Tam/Kociczka), dostępny od stycznia 2011r.

13 Poziomo (Jelenia Góra) to istny miszmasz inspiracji członków kapeli. Ciężkie gitary, rodem z amerykańskiej północy, tkliwe teksty, przechodzące w krzyk. Jak sami o sobie mówią, są zespołem około rockowym.
Zespół gra szeroko pojęta muzykę rockową z charakterystycznymi smaczkami gitar oraz sekcji rytmicznej oraz, jasna rzecz, niepowtarzalnym głosem Małgorzaty Lemiszewskiej. Na koncie grupy można wymienić kilka znaczących sukcesów: I miejsce na śląskim festiwalu Around The Rock (2008), 4 miejsce na międzynarodowym Pepsi Vena Music Festival w Łodzi (2008) czy nagroda dla najlepszego front mana ( w tym wypadku frontmenki) na Wake up and Live! w Sulęcinie (2009). Koncertowali u boku gwiazd polskiej sceny muzycznej, m.in. Ira, Myslovitz, Oddział zamknięty. Zespół gra żywiołową, mocną i niezwykle rytmiczną muzykę, która ma prawo robić wrażenie podczas koncertów.
 

Data: 16 stycznia 2011
start: 20:00
wjazd: 10 PLN przedsprzedaż, 15 PLN w dniu koncertu
(studenci 2 zeta taniej)
Bilety do kupienia w klubie
Miejsce: Klub Artystyczny comeIn, Opole, ul. Armii Krajowej 36

źródło: comein.opole.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039