Strona Główna » Imprezy, Koncerty, Polecane » Piastonalia 2011

W dniach 18 do 21 maja odbędą się tegoroczne Piastonalia, które organizują samorządy: Uniwersytetu Opolskiego, Politechniki Opolskiej oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu. Przygotowania trwają – o szczegółach będziemy Was informować na bieżąco.

Wiadomo, że podczas tegorocznego święta studentów wydzielone zostaną dni na muzykę reaggae, hip-hop oraz klubową. W pozostałe dni zobaczymy na scenie zarówno lokalne, jak i bardziej znane zespoły. Na chwilę obecną zdradzamy jedynie tyle szczegółów – gdyż nadal prowadzone są rozmowy z zespołami i wykonawcami.

[aktualizacja 26.01.2011]
Piastonalia odbędą się w tym roku na terenie kampusu Politechniki Opolskiej przy ul. Prószkowskiej. Decyzja ta zapadła po wielu dyskusjach, podczas których wymieniano zalety i wady zarówno kampusu, jak i błoni Politechniki Opolskiej. Informacja ta powinna cieszyć przede wszystkim mieszkańców osiedla AK, którzy wyrazili swoje obawy dotyczące hałasu w nocy. Kampus zdaje się być zatem idealnym rozwiązaniem, pierwszy test przeszedł już we wrześniu 2010 roku, gdy przeniesiono tutaj 47. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej „OPOLE 2010″.
Transport studentów z centrum na Prószkowską w okresie Piastonaliów zapewnić mają dodatkowe autobusy.

[aktualizacja 28.01.2011]
Rozmowa z Natalią Różańską, rzecznikiem prasowym Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Opolskiego.
link: www.studiujwopolu.pl/index.php/2011/01/28/piastonalia-na-kampusie-po/

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop
Tagi:

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039