Strona Główna » Spotkanie, Wydarzenie » Zaproszenie na spotkanie z dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego "Ius publicum" Nauk o Administracji zapraszają na spotkanie z Panem Antonim Dudą, dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy. Wykład dotyczący problematyki zarządzania urzędem administracji publicznej, będzie jednocześnie wykładem inaugurującym działalność nowego Studenckiego Koła Naukowego na Wydziale Zarządzania, a tym samym na Politechnice Opolskiej. Spotkanie odbędzie się 13 stycznia (czwartek) o godz. 13.00 w Auli im. Profesora Rudolfa Kośmidra w budynku Wydziału Zarządzania przy ulicy Waryńskiego 4.

Studenckie Koło Naukowe Nauk o Administracji "Ius publicum" rozpoczęło działalność na Wydziale Zarządzania Politechniki Opolskiej w dniu 9 listopada 2010 r. Koło powstało z inicjatywy grupy studentów kierunku "Administracja" przy udziale nauczycieli akademickich: dr Justyny Stadniczeńko – Sinicy i mgr Piotra Zamelskiego. Członkowie Koła postawili sobie za cel pogłębianie wiedzy w zakresie nauk o administracji oraz prawa konstytucyjnego, administracyjnego, gospodarczego i praw człowieka, wzajemną pomoc w nauce i dostępie do źródeł wiedzy, kształtowanie poczucia odpowiedzialności za dobro publiczne, pogłębianie znajomości zasad etycznych w funkcjonowaniu administracji publicznej oraz wyrabianie umiejętności przydatnych w działalności zawodowej. Działalność Koła obejmuje organizowanie spotkań i współpracę z przedstawicielami instytucji zajmujących się tworzeniem i stosowaniem prawa oraz wizyt w ich siedzibach, organizowanie konferencji, sesji, warsztatów naukowych i spotkań tematycznych oraz aktywne uczestnictwo w życiu Uczelni i Wydziału. W skład Zarządu Koła w roku akademickim 2010/2011 weszli studenci: Marlena Tkacz (przewodniczącą), Irena Turek (zastępczyni przewodniczącej), Marta Sacher (sekretarz) i Michał Ołdak (skarbnik). Funkcję opiekuna Koła pełni mgr Piotr Zamelski.

Data: 13.01.2011
Godzina: 13:00
Miejsce: Aula im. Profesora Rudolfa Kośmidra w budynku Wydziału Zarządzania przy ulicy Waryńskiego 4

źródło: po.opole.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039