Strona Główna » Spektakle, Wydarzenie » Strip-tease na pełnym morzu w Eko Studio

STRIP-TEASE, NA PEŁNYM MORZU – to dwie jednoaktówki opowiadające o naszych lękach i pragnieniach w sposób humorystyczny. Napisane mistrzowskim piórem Sławomira Mrożka gwarantują świetną zabawę jak i spojrzenie na samych siebie z olbrzymim przymrużeniem oka.

STRIP-TEASE – w dwóch mężczyznach, tajemniczo wepchniętych w ciasne pomieszczenie, strach przed tajemniczą ręką wyzwala samokrytykę i przyznanie się do win, których nie popełnili. Strach doprowadza ich do strip-tease-u psychicznego a tajemnicza ręka do strip-tease-u fizycznego.

NA PEŁNYM MORZU – płynąc na tratwie, trzech mężczyzn, rozbitków, z powodu braku pożywienia, postanawia wybrać spośród siebie jednego, który poświęci się dla reszty. Sposoby osaczające i wpływające na jednostkę przez pozostałych użytkowników tratwy, jakże wiernie przypominają nam metody manipulacji nami, zwykłymi zjadaczami chleba, przez ludzi żądnych władzy.

WYSTĘPUJĄ:
MICHAŁ ŚWITAŁA
ŁUKASZ SCHMIDT
PRZEMYSŁAW CZERNIK
ANDRZEJ CZERNIK

REŻYSERIA:
ANDRZEJ CZERNIK

KOSTUMY:
MAŁGORZATA KOWALCZE

KOMPOZYCJA ŚWIATEŁ:
GRZEGORZ CWALINA

ASYSTENT REŻYSERA:
JUSTYNA BARTMAN

REALIZACJA DŹWIĘKU:
DANIEL JASKUŁA

REALIZACJA ŚWIATŁA:
WOJCIECH GIEROŃ

Data: 24.01.2011

Godzina: 19:00 – 21:00
Miejsce: Teatr Ekostudio, ul. Armii Krajowej 4 off Opole

Cena biletu 16 zł. ulgowy 25 zł. normalny

źródło: Teatr Ekostudio

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039