Strona Główna » Ogólnie » UNESCO rekrutuje absolwentów szkół wyższych

Absolwenci szkół wyższych, którzy chcieliby przez rok pracować np. w paryskiej siedzibie UNESCO mogą wziąć udział w specjalnej rekrutacji prowadzonej przez tę międzynarodową organizację. Sekretariat UNESCO ogłosił właśnie nabór kandydatów do pracy w ramach programu „Young Professionals”. Zgłoszenia można przesyłać do końca stycznia.

Osoby zakwalifikowane do udziału w programie będą zatrudnione w siedzibie UNESCO w Paryżu lub w którymś z biur terenowych organizacji przez rok pracując i poznając jej funkcjonowanie.

Kandydaci powinni być absolwentami szkół wyższych i mieć specjalizację w dziedzinie: edukacji; nauk przyrodniczych; nauk społecznych lub humanistycznych; kultury; komunikowania i informacji; zarządzania finansami lub administracji.

Zgłaszający się nie powinni przekroczyć 30. roku życia i muszą biegle posługiwać się co najmniej jednym z dwóch języków roboczych UNESCO: angielskim lub francuskim. Jak podają organizatorzy, doświadczenie zawodowe jest pożądane, ale nie stanowi niezbędnego warunku.

Osoby, które chcą wziąć udział w programie do 31 stycznia powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie wraz z listem motywacyjnym przesłać go na adres: komitet@unesco.pl

Polski Komitet do spraw UNESCO we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych wybierze 12 kandydatów z Polski. Rekrutacja uczestników programu zostanie przeprowadzona przez Sekretariat UNESCO w Paryżu na podstawie zgłoszeń z poszczególnych krajów.

Szczegółowe informacje na temat programu i formularz zgłoszeniowy są dostępne tutaj.

PAP – Nauka w Polsce

ekr/ agt/

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039