Strona Główna » Szkolenie, Warsztaty, Wydarzenie » Warsztaty – pedagogika zabawy

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w warsztatach z pedagogiki zabawy, które poprowadzi doświadczona pedagog PSPiA Klanza – Ania Grabowska. W trakcie warsztatów poznasz gry i zabawy integracyjne, ciekawe pomysły na zajęcia plastyczne, efektywne energizery, proste tańce dla dzieciaków, nauczysz się rzeźbić balonami oraz poznasz mnóstwo innych pomysłów na prowadzenie zajęć z najmłodszymi!

Udział w warsztat jest bezpłatny…! Dla wszystkich przewidziany jest miły upominek, kawucha, herbata i drobny poczęstunek.

Ilość miejsc ograniczona jest do 20, a jeśli jesteś wolontariuszem Programu – masz pierwszeństwo uczestniczenia w warsztatach ;)

Zgłoszenie prześlij mailem na adres k.suszniak@projektor.org.pl. Możesz też zgłosić swój udział w warsztatach telefonicznie, pod nr tel.: 792868163 lub osobiście, w siedzibie Opolskiego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, przy ulicy Damrota 4, pokój 35.

Udział w warsztatach potwierdzony zostanie odpowiednim zaświadczeniem.

Data: 18 styczeń 2011
Godzina: 15:00 – 20:00
Miejsce: Skrzat – DS Mrowisko, ul. Katowicka

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039