Strona Główna » Imprezy, Ogólnie, Wydarzenie » My Head Is Dubby on Propaganda SoundSystem’s Party vol2

BRACIA I SIOSTRY…mamy przyjemność ponownie zaprosić was na kolejną odsłonę imprez organizowanych przez Propa-ganje 29.01 do Pretekstu udało się sprowadzić LEGENDĘ Polskiej sceny dubstep MY HEAD IS DUBBY kto bywał na imprezach organizowanych w browarze mieszczańskim (Wro) ten z pewnością wie że MY HEAD znają się na rzeczy.
Liczymy na to, że przybędziecie tłumnie trzeba wreszcie WYBUDZIĆ OPOLE Z LETARGU niech wreszcie nasze miasto zostanie zauważone na mapie POLSKIEGO CLUBBINGu, a jeżeli są wśród nas osoby o odmiennych poglądach niech tej nocy pozostaną w ciepłych kapciach przez telewizorem i dalej utwierdzają się w przekonaniu że Opole to dziura!

BIG UP dla tych którzy sieją PROPAGANDĘ… niech wirus się szerzy!!!!!!

My Head Is Dubby

Matematyk, fotograf, tłumacz, grafik, miłośnik wspinaczki, rajdowiec, informatyk, lingwistka, i naglośnieniowiec…
Jest jedna dziedzina, która ich łączy – dubstep.
My Head Is Dubby to oparty na audycji radiowej kolektyw, zrzeszający miłośników niskich częstotliwości. Narzędziem ich pracy jest winyl, a warsztatem obowiązkowo ciemna sala. Już od trzech lat na swoich imprezach starają się wypruć flaki z glośników i wzbudzić Technicsy. Przekształcając swoją fascynację basem w sprawne działanie grupowe, doprowadzili do realnego rozwoju gatunku w twierdzy Wrocław. Dzisiaj ciężko już tutaj o klubową imprezę bez dubstepu. Ich siedzibą jest własnie największe dolnośląskie miasto, mimo to przenoszą wirusa także na inne miejsca, grając m.in. w Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Warszawie, Bydgoszczy czy Trójmieście.
Nad basem medytowała z nimi już większość wiodących dubstepowych producentów i dj’ów, wystarczy wymienić takich jak
Mala [DMZ], Hatcha, Youngsta, Jamie Vex’d, Rusko, Conquest, The Others, Headhunter czy Scuba.
A podsumowując, to jesteśmy po prostu bandą indywidualistów, razem starających się dokonać pospolitego basowego ruszenia…
Paweł, Ola, Sylwek, Łukasz, Marek, Radek i dwa Marciny.

Osiem glów, jeden dubz.

Data: 29.01.2011
Godzina: 22:00
Wjazd: 5zł Piwo 5zł Szoty 5zł
Miejsce: Pod Pretekstem, Opole ul. Piastowska 14a

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039