Strona Główna » Koncerty, Ogólnie » Ruszają zapisy do XXI Zimowej Giełdy Piosenki!

Wyczekiwana przez wielu Zimowa Giełda Piosenki uruchamia swoją machinę wyłaniającą najzdolniejsze zespoły oraz utalentowanych solistów. Do 31 stycznia można zgłaszać chętnych, którzy wezmą udział w eliminacjach na żywo na antenie Radio-Sygnałów. Wystarczy przesłać 4 utwory autorstwa zespołu na adres zimowa.gielda@uni.opole.pl. Jedyny warunek to przynajmniej dwóch studentów w składzie zespołu, oraz solista z ważną legitymacją studencką. Chcemy w ten sposób podtrzymać istotę studenckiego przeglądu.

W każdy wtorek, od godziny 21:00 do 22:30 podczas audycji „Eliminacje do Zimowej Giełdy Piosenki” będzie można wybierać najlepsze zespoły, które wystąpią na finałowym koncercie Zimowej Giełdy Piosenki. Audycja rusza już w lutym! Finał, w którym wystąpią zwycięzcy eliminacji, oraz gwiazda koncertu, odbędzie się 17.marca w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu.

Organizatorzy :
Samorząd Studencki Uniwersytetu Opolskiego
Studencka Rozgłośnia Radiowa Radio-Sygnały

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039