Strona Główna » Ogólnie, Sport, Wydarzenie » Światowy Dzień Jogi

Światowy Dzień Jogi to obchodzone od 2007 roku dni, w ramach których odbywają się bezpłatne praktyki jogi prowadzone przez nauczycieli różnych szkół i stylów jogi na całym świecie. Mają za zadanie jednoczyć ludzi i wspierać działania ukierunkowane na poszanowanie praw człowieka i pomoc akcjom humanitarnym.

W tym roku również w Opolu odbędzie się wspólna praktyka, 30 stycznia o godzinie 11.00 rozpoczniemy ćwiczenia na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu przy ul. Osmańczyka.
Akcja ma na celu stworzenie 24 godzinnego maratonu praktyki jogi, we wszystkich strefach czasowych dokładnie o tej samej godzinie rozpoczną się ćwiczenia. Zajęcia są bezpłatne, jednak osoby chętne uiszczając dobrowolną opłatę wspierają program budowy studni w Etiopii realizowany przez UNICEF.

Serdecznie zapraszam do wspólnej praktyki i włączenia się do łańcucha energii jaka powstanie 30 stycznia na całym świecie pod wpływem naszych ćwiczeń.

Osoby, które posiadają swoje maty proszone są o ich zabranie.
Więcej o akcji na: http://www.worldyogaday.net/

Praktykę w Opolu poprowadzi Łukasz Zalewski. Zaproście znajomych, niech nas będzie jak najwięcej.
Zapraszamy.

Data: 30 stycznia 2011
Godzina: 11:00 – 13:00
Miejsce: ul. Osmańczyka, Opole (sala gimnastyczna Zespołu Szkół Mechanicznych)

źródło: Suterena

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039