Strona Główna » Koncerty, Wydarzenie » Koncert BEHAVIOR w ComeIn

Zespół Behavior powstał we Wrocławiu w 1999 roku na bazie kolaboracji muzyków rockowego zespołu Karuzela oraz hiphopowej Strefy Wrzutu (SWMC). Efektem tej kolaboracji był m. in. utwór „Jestem MC” wydany na płycie dołączonej do popularnego wówczas hiphopowego magazynu Klan.
Wkrótce po tym zespół rozpoczął działalność koncertową, głównie na Dolnym Śląsku, dość szybko zdobywając status rezydenta we wrocławskim klubie Samo Życie.
Po wielu udanych koncertach twórcy Slot Art Festiwalu w Lubiążu zaprosili zespół, by otwierał tę imprezę w 2003 roku.
W roku 2004 Behavior został finalistą, a potem zwycięzcą akcji „Gra Muzyka”, organizowanej przez Gazetę Wyborczą.
Na przełomie roku 2004 i 2005 ukazało się pierwsze EP zespołu pod tytułem „Fort Polio”. Na wydawnictwie znalazły się cztery pełne utwory oraz dwie swobodne kompozycje otwierające i zamykające płytę. Zespół postanowił wyprodukować i dystrybuować to EP własnymi siłami.
W roku 2006 trzy kompozycje Behaviora trafiły na ścieżkę dźwiękową filmu Xawerego Żuławskiego „Chaos”. Były to utwory właśnie z EP „Fort Polio”.
W 2007 roku powstało „PRO100″, kolejne wydawnictwo zespołu. Na tym LP znalazło się 9 regularnych kompozycji oraz jedna specjalna, zamykającą płytę. Utwory te połączone były dźwiękowymi scenami fabularnymi i krótkimi utworami muzycznymi. „PRO100″ dystrybuowane było wspólnie z wcześniejszym wydawnictwem zespołu „Fort Polio”. Box „PRO100 + Fort Polio” dokumentował twórczość zespołu od początku jego istnienia aż do roku 2007. Fragmenty większości kompozycji zawartych na tym podwójnym wydawnictwie zostały użyte w serialu „Włatcy Móch” i są dobrze znane licznym fanom serialu. Utwór singlowy promujący płytę „PRO100″, „Guantanamo”, stał się podstawą do stworzenia czołówki serialu i jest jego najbardziej rozpoznawanym dźwiękowym elementem.
Od roku 2008 Behavior skupił się głównie na działalności koncertowej, konsekwentnie pracując nad postaniem nowych piosenek.
Zespół koncertuje w całej Polsce, zarówno na scenach klubowych, jak i uczestnicząc w imprezach plenerowych i festiwalowych. Behavior występował w stacjach radiowych, lokalnych i ogólnopolskich, udzielając wywiadów, ale również koncertując na żywo.

Więcej informacji na temat działalności zespołu można uzyskać odwiedzając strony internetowe:
Oficjalna strona
MySpace
Facebook

SKŁAD
Aktualny skład koncertowy zespołu Behavior:
mc: Maciek „Matyah” Ziółkowski
mc: Patryk „Xavier” Leśniarek
gitara: Iwar Romanek
gitara: Piotr „Krzywd” Krzykwa
perkusja: Piotr „Romek” Romanowski
bas: Jarek „Yar” Czernichowski
akustyk: Bartek Lichtarowicz.

Data: 12 luty 2011
start: 20:00
wjazd: 15 zł
Miejsce: Klub Artystyczny comeInOpole, ul. Armii Krajowej 36

źródło: comein.opole.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039