Strona Główna » Ogólnie, Wywiady » Piastonalia na Kampusie PO

W tym roku Piastonalia, które organizują samorządy: Uniwersytetu Opolskiego, Politechniki Opolskiej oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu, odbędą się na Kampusie Politechniki Opolskiej przy ul. Prószkowskiej. O decyzji przeniesienia ich w to miejsce, zaletach w porównaniu z błoniami, na których do tej pory organizowano tę studencką imprezę rozmawiamy z Natalią Różańską, rzecznikiem prasowym Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Opolskiego.

Kiedy została podjęta decyzja o zorganizowaniu imprezy na Kampusie Politechniki Opolskiej?
Miejsce Piastonaliów 2011 zostało wybrane na podstawie umowy pomiędzy UO a PO , która została zawarta rok temu.

Jakie aspekty były brane pod uwagę podczas podejmowania decyzji o lokalizacji tej imprezy w tym roku?
Kampus Politechniki Opolskiej na ul.Prószkowskiej jest dobrym miejscem do organizacji tego typu imprez. Miejsce jest łatwe do zabezpieczenia, jest oddalone od miejsc zabudowanych, więc muzyka nie przeszkadza okolicznym mieszkańcom.
Twarde podłoże gwarantuje brak błota, w sytuacji, gdyby padał deszcz.
Są pomieszczenia , gdzie będą garderoby dla artystów, dzięki czemu nie będą potrzebne dodatkowe zamówienia namiotów przeznaczonych właśnie w celu utworzenia dodatkowych miejsc dla gwiazd.

Planowane są dodatkowe autobusy, które umożliwią sprawne poruszanie się studentów między kampusem a centrum. Dodatkowe autobusy udostępni opolski MZK?
Tak, miasto udostępni nam specjalne autobusy, które będą kursowały na miejsce koncertów.
Plan jest nam już znany, lecz ujawniony zostanie w niedalekiej przyszłości.
Teraz jest czas dla nas na doszlifowanie pomysłów.
Staraliśmy się zacząć organizację najważniejszej studenckiej imprezy wystarczająco wcześnie, aby mieć czas na „dopięcie wszystkiego na ostatni guzik”.

Piastonalia 2011 z pewnością będą zorganizowane z rozmachem, mamy nadzieję, że znajdzie to swój odbiór wśród studentów.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039