Strona Główna » Wydarzenie » I Opolski Amatorski Turniej w Siłowaniu na rękę

Pierwszy turniej armwrestlingowy w naszym regionie organizowany przez TropSport oraz Klub Sportowy TitanArm Opole. Siłowanie na rękę towarzyszy naszej cywilizacji od czasów historycznych, aż po czasy teraźniejsze.

Dzięki nam możesz zobaczyć jak profesjonalnie wygląda walka przy specjalnym stole armwrestlingowym oraz masz możliwość spróbowania własnych sił w tej coraz popularniejszej dyscyplinie sportu. Turniej ma charakter całkowicie amatorski, więc w pierwszej edycji nie biorą w nim udziału zawodowi armwrestlerzy.

Smaczku całej imprezie może dodać fakt, że nagrody będą bardzo atrakcyjne, a gościem specjalnym będzie Piotr Głuchowski – kilkukrotny Mistrz Świata w kulturystyce.

1. Rozpoczęcie zawodów dnia 19.02.2011 r o godz.12.00.
2. Turniej odbędzie się w Opolu, w zależności od ilości zgłoszeń na ul.Krakowskiej 41a lub ul. Sosnkowskiego 1. O wybranej lokalizacji powiadomimy wszystkich uczestników mailem lub smsem.
3. Aby wystartować w turnieju należy się zarejestrować:
- przez internet klikając klawisz „Rejestracja on-line” do dnia 17.02.2011 r do godz. 24.00,
- w sklepie TropSport Opole, ul.Krakowska 41a/9 do dnia 18.02.2011 r do godz. 12.00.Wpisowe wynosi:
- 15,00 zł – przy rejestracji przez internet, płatne na konto podane w mailu informacyjnym,
- 10,00 zł – przy rejestracji w sklepie,
- 20,00 zł – rejestracja w dniu zawodów.Każdy uczestnik zawodów otrzyma 1 baton proteinowy i 1 napój energetyczny.
4. Udział mogą wziąć tylko osoby pełnoletnie.Kategorie wagowe:
- mężczyźni – do 78 kg, do 95 kg i powyżej 95 kg,
- kobiety – open.
5. Nagrody za zajęcie pierwszych trzech miejsc – puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Gość specjalny – Mistrz Świata w Kulturystyce Piotr Głuchowski, który będzie udzielał wielu cennych rad na temat odżywiania i ćwiczeń w kulturystyce.
6. Sędzia główny zawodów – Błażej Kuźniar Prezes i współzałożyciel Klubu Sportowego TitanArm Opole – uczestnik wielu zawodów armwrestlingowych w Polsce od roku 2008, zdobywca V miejsca w Mistrzostwach Polski Południowej w roku 2010 oraz IV miejsca w Turniejach Nadmorskich 2010.

Aby skorzystać z rejestracji elektronicznej kliknij na link : http://tropsport.eu/tropsport/armwrestling_registration.php

Data: 19 luty 2011
Godzina: 11:00
Miejsce: ul.Krakowska 41a lub ul.Sosnkowskiego 1
Bilety: 10-20 zł – tylko osoby startujące w turnieju, dla widzów wstęp bezpłatny.

źródło: informacja prasowa

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039