Strona Główna » Konkursy, Ogólnie » Konkurs sportowy

W ramach współpracy z serwisem internetowym Historia Odry Opole zajmującym się popularyzacją wiedzy historycznej o klubie sportowym Odra oraz historii miasta Opola, organizujemy pierwszy konkurs, w którym to do wygrania będzie książka pt. „Odra Opole Antoniego Piechniczka w latach 1975-79” (link http://www.historiaodry.opole.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=334&Itemid=89). To dopiero trzecia publikacja książkowa w 65-letniej historii klubu w Opola. Na ponad 265 stronach kibice opolskiego zespołu, będą mieli okazję zapoznać się z chronologicznym zapisem pracy trenerskiej, jednego z najbardziej znanych i cenionych polskich trenerów piłkarskich, Antoniego Piechniczka. Piękny okres piłkarskiej drużyny z pewnością wzruszy każdego fana piłki nożnej.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na jedno proste pytanie, związane oczywiście z klubem Odra Opole: W którym roku Odra Opole zdobyła Puchar Ligi?

Odpowiedzi wysyłacie na nasz adres mailowy: konkurs@studiujwopolu.pl
w temacie wpisując „Konkurs”, w treści wiadomości proszę podać: prawidłową odpowiedź, imię i nazwisko oraz numer telefonu.
Dla ułatwienia podpowiadamy, że odpowiedź znajduje się w serwisie www.historiaodry.opole.pl

Konkurs trwa od 13 stycznia do 9 lutego.
Wyniki ogłosimy najpóźniej 3 dni po zakończeniu konkursu.
Zwycięzcę poinformujemy drogą mailową o sposobie terminie odebrania nagrody.
Odbiór nagrody: osobisty w okolicach os. Chabrów w Opolu

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop
© 2011 Studiuj w Opolu · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
Polityka Prywatności
Redsoft.pl - Programy na Zlecenie