Strona Główna » Ogólnie, Wywiady » Wywiad z zespołem Behavior

Poniżej prezentujemy wywiad z twórcami muzyki do serialu „Włatcy Móch”, zespołem Behavior. Koncert zespołu Behavior już 12 lutego w klubie artystycznym ComeIn.
więcej informacji: http://www.studiujwopolu.pl/index.php/2011/01/25/koncert-behavior-w-comein/

Jako Behavior pojawiacie się na scenie od 1999 roku, jednak już wcześniej występowaliście przed publiką będąc członkami zespołu Karuzela oraz Strefy Wrzutu. Jak doszło do połączenia składów tych dwóch zespołów?

IVAR: Nie było mnie przy tym  ale podejrzewam że koledzy spotkali się na piwie, i do połączenia doszło gdzieś w okolicach 5-tego.

KRZYWD: Ivo, to było 10tego, po wypłatach.

MATYAH: Kiedy koledzy bawili się… najwyraźniej razem… ja się połączałem.

PAN X: Mogę sobie podać rękę z Ivarem, bo mnie też przy tym nie było. Wielka szkoda, bo po wypłacie różne rzeczy się dzieją.

Yar: Matyah pałętał mi się po studiu, coś tam wykrzykiwał do mikrofonu , że „jest MC, a nie wie co powiedzieć” i takie tam. Stwierdziłem, że trzeba chłopu jakieś zajęcie pożyteczne znaleźć.:)

Początkowo Wasza popularność ograniczała się do Dolnego Śląska, gdzie graliście najwięcej koncertów. Kiedy zorientowaliście się, kiedy uświadomiliście sobie, że jesteście rozpoznawani przez coraz większe grono Waszych fanów?

IVAR: Konkretnie, popularność obejmowała kilku znajomych którzy wpadali na próby do piwnicy, ale potem jakoś się to rozkręciło. Teraz jest dużo lepiej, przedstawiając się przez telefon najczęściej można  usłyszeć odpowiedź: BEHEMOT! aaa… taaak… znam, ale w u nas w klubie nie palimy biblii w tym tygodniu.

MATYAH: Iwar pisze, jakby tam był…

PAN X: Jak mówi refren jednej z naszych piosenek „jest dobrze”, choć może być lepiej.

Jak wyglądała praca nad Waszą pierwszą EP która ukazała się na przełomie roku 2004 i 2005?

IVAR: Równaliśmy do przeciętnych standardów związanych z wykonywaniem tego rodzaju muzyki. Piwo, trawa, panieny i takie tam, jak już nie mogliśmy ktoś brał gitarę i coś nagrywał… to był chyba perkusista?!

KRZYWD: tak tak….

MATYAH: To ja zgłaszam votum separatum. Chyba byłem w innym studiu.

PAN X: Nic nie mogę zgłosić, gdyż wtedy też mnie nie było

Yar: Dużo na siebie krzyczeliśmy, potem Roman mówił 1.2.3.4 i wciskaliśmy czerwony guzik z napisem „ rekord”

Wasze utwory pojawiły się jako ścieżka dźwiękowa w filmie „Chaos”, fragmenty kompozycji w serialu „Włatca Móch”, dzięki którym pozyskaliście nowych fanów. Spodziewaliście się tak pozytywnego odzewu ze strony publiki?

IVAR: No jasne, to było wyrachowane kapitalistyczne podejście do rzeczywistości))))

MATYAH: My zawsze gramy tylko dla pieniędzy. Każdego dnia i każdej minuty zastanawiamy się jak by tu więcej i więcej… tym razem było tak samo.

PAN X: Kasa, mamona, geld, kabona, tylko to się liczy

Koncertujecie po całej Polsce, jeździcie od klubu do klubu, do którego miejsca wracacie najchętniej? Gdzie do tej pory grało się Wam najlepiej?

IVAR: Stawiam na OZDŚ. Tam nawet kierownik artystyczny przypominał tych z filmu po przemianie.

KRZYWD: ja jednak chciałem bardzo podziękować prezesowi Bartkowi z klubu Jazgot ze Szklarskiej za zajebiste trunki i obiad o 4 rano!!! Chętnie tam wrócę, choćby dziś!

MATYAH: Iwar jest masochistą – to tłumaczy wiele.

PAN X: Tym razem mogę podać rękę Krzywdzie, bo zgadzam się z nim w 100%

Yar: gra się wszędzie dobrze tam gdzie ludzie chcą nas słuchać

W lutym zagracie w opolskim klubie ComeIn, czego spodziewać możemy się po Waszym występie?

IVAR: Tego nikt nie wie. Jesteśmy totalnie nieobliczalni.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039