Strona Główna » Ogólnie, Wydarzenie » Kultura rowerowa w Opolu – otwarte obrony studenckich projektów badawczych w Instytucie Socjologii UO

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – zwłaszcza pracowników naukowych oraz studentów młodszych lat i pokrewnych kierunków – na obrony raportów z badań studenckich prowadzonych w Instytucie Socjologii w ramach kursów Warsztaty metodologiczne oraz Zaawansowane Techniki Komputerowej Analizy Danych.

Tego roku, studenci uczyli się prowadzenia badań jakościowych eksplorując temat kultury rowerowej w Opolu. Niektóre z tematów to:
*Rowerzyści, jako obcy w ruchu drogowym.
*Sens istnienia zajęć z turystyki rowerowej na UO – miejsce jakie w aktywności rowerowej studentów UO zajmuje uczestnictwo w zajęciach z turystyki rowerowej.
*Konsumpcja rowerowa i trendy obowiązujące w kulturze rowerowej Opola.
*Być bardziej. Kategoria lansu w ekstremalnych grupach rowerowych.
*Znaczenie stylu życia w wyborze roweru jako alternatywnego środka dojazdu do pracy.
*Czy chcieć to zawsze znaczy móc? O możliwości jazdy rowerem zimą w Opolu.
*Opolska Masa Krytyczna.

Prezentacje i obrony rozpoczną się we wtorek, 8 lutego o godzinie 10.00 w sali 104 i potrwają co najmniej do godziny 14.00.

źródło: uni.opole.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039