Strona Główna » Ogólnie » Konkurs na Najlepszy Reportaż im. Julka Cyperlinga

Po raz czwarty Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Łodzi organizuje konkurs na najlepszy reportaż, tym razem w roku akademickim 2010/2011, im. Julka Cyperlinga – „Świat w zbliżeniu. Ukryte w szufladzie”. Swoje prace mogą przesyłać – do 9 maja – studenci i młodzież ponadgimnazjalna.
Celem konkursu jest promowanie i prezentowanie dziennikarskiej twórczości młodych ludzi, którzy poprzez swoją aktywność reporterską opisują i dokumentują świat – nie tylko odkryty przez autora, ale również w formie reportażu utrwalony na dowolnym nośniku medialnym. Tematyka konkursu jest dowolna, choć musi korespondować z tytułem konkursu: „Świat w zbliżeniu. Ukryte w szufladzie”.

Prace konkursowe oceniane będą w czterech kategoriach: reportaż literacki (pisany), fotograficzny, filmowy i radiowy. Pula nagród finansowych to 5 tys. zł. Zostanie również przyznana nagroda specjalna za reportaż nawiązujący do hasła „muzyka i nadzieja”.

W konkursie mogą wziąć udział również zespoły wieloosobowe.

Wyniki konkursu ogłoszone będą w czerwcu 2011 roku podczas uroczystej Gali w siedzibie organizatora oraz w serwisie internetowym Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie:

http://www.wsp.lodz.pl/Konkurs-391-0.html

PAP – Nauka w Polsce

lt/ agt/ bsz

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039