Strona Główna » Koncerty, Wydarzenie » SUBLIM i Lee Monday

. Już po trzech miesiącach działalności zespół zaczął dawać pierwsze koncerty. Rok później wydał dostrzeżoną przez media EP-kę Summertime. Wydawnictwo wzbudza bardzo duże zainteresowanie wśród firm fonograficznych. W 2008 roku, …po wyeliminowaniu ponad 300 konkurentów, zespół wystąpił na scenie konkursowej Festiwalu w Jarocinie. Na początku sierpnia 2009 grupa podpisała wieloletni kontrakt fonograficzny z EMI Music Polska.

19 marca 2010 ukazał się debiutancki album zespołu, zatytułowany Summerends. Patronat nad płytą objęli: Eska Rock, Rebel Tv, Myspace.com, Muzzo.pl, Plejada, Dlaczego oraz portal InfoMuzyka.pl.

SUBLIM W CZASIE TERAŹNIEJSZYM

Najbliższe plany zespołu wiążą się z dalszą częścią promocji płyty oraz intensywnym planem koncertowym.

9 października, w 70 rocznicę urodzin Johna Lennona, zespół wziął udział w akcji przygotowanej przez EMI, Youtube oraz Yoko Ono. Artyści z całego świata zostali poproszeni o uhonorowanie rocznicy urodzin Lennona poprzez zamieszczenie na jego oficjalnym kanale youtube krótkich filmików nawiązujących do uroczystości. Wśród filmów nadesłanych przez takich artystów, jak Aerosmith, Ringo Star, Yoko Ono, czy Jeff Bridges, znalazła się wykonana przez Sublim piosenka „Don’t let me down” !!! Film znalazł się również na stronie World News i został obejrzany w ciągu kilkudziesięciu godzin przez ponad 4300 użytkowników. O akcji i zespole poinformowały w Polsce: Onet i portal cgm.pl.

Obecnie trwają pracę nad najnowszym klipem grupy.

SUBLIM W CZASIE PRZYSZŁYM

Dalsze plany zespołu, to druga płyta, nad którą chcielibyśmy rozpocząć prace latem 2011. Już teraz dysponujemy nowymi kompozycjami, nad którymi nieustannie pracujemy…

Lee Monday
Lee Monday powstał w sierpniu 2010 roku. Muzyka, którą gramy, to wspólny mianownik fascynacji Britem, Grunge-m, Post-rockiem.

W najbliższym czasie zespół promować będzie , swoją pierwsza EP-ke pt. „Snow”. Na której znajdzie się 5 premierowych utworów w języku polskim i angielskim.

Jesteśmy jest jak wczesny poniedziałek? nigdy nie wiesz co przyniesie tydzień, ale czekasz i wchodzisz w nieznane-nowe-pierwsze. Więc … bądź !

Data: 18 lutego 2011
Godzina: 20:00 – 23:00
Miejsce: Klub Artystyczny ComeIn

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039