Strona Główna » Uczelnie w Opolu » Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu

uczelnia w opolu wszia

Zapraszam do studiowania w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji. W uczelni, która wrosła w akademicki pejzaż Opola i uzupełniła go o ofertę pierwszej na naszym rynku szkoły niepaństwowej, kształcącej na absolwentów w kierunkach najbardziej pożądanych przez współczesność.

Zapraszam do studiowania w szkole nowoczesnej, świetnie wyposażonej, ułatwiającej przyswajanie wiedzy, w której uczymy umiejętności poruszania się w polskiej gospodarce, politologii i pedagogice, pomagając tym samym w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Uczymy wykorzystywania walorów naszego kształcenia z jak największym osobistym pożytkiem.

Zapraszam do studiowania w szkole z przyszłością. Już dziś nasi studenci mogą korzystać z praktyk i doświadczeń akademickich partnerów w całej Europie. Z dnia na dzień oferta ta staje się coraz bogatsza, gdyż idea wspólnego kontynentu obliguje nas do nieustannego nawiązywania kontaktów naukowych poza granicami kraju.

Zapraszam do studiowania w szkole troskliwej, oferującej bogaty pakiet pomocy socjalnej i stypendialnej oraz dbającej o wysoki poziom kształcenia i społeczny wizerunek swoich studentów.

Rekrutacja 2011/2012 na Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji nadal trwa skorzystaj z naszej wyszukiwarki kierunków.

 

Zapraszam do szkoły gwarantującej satysfakcję!

Rektor prof. dr hab. Marian Duczmal

 

Źródło: www.wszia.opole.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039