Strona Główna » Ogólnie, Polecane, Spotkanie » Czytelnicza epidemia, książka – podaj dalej, kiermasz podręczników

KSIĄŻKA – PODAJ DALEJ!

Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu oraz 30 Drużyna Starszoharcerska Feniks zapraszają do wzięcia udziału w drugiej edycji imprezy KSIĄŻKA – PODAJ DALEJ. Akcja wymiany książek będzie miała miejsce 27 sierpnia 2011r.  w godz. 10:00 – 14:30 w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu przy ul. Minorytów 4. Zachęcamy swoich czytelników, by włączyli się w projekt  i wymieniali się książkami. Własne, przeczytane i niepotrzebne książki można zamienić na inne, ciekawsze, do tej pory nieprzeczytane. Mamy nadzieję, że myśl, iż dzielenie się jest lepsze od posiadania, będzie towarzyszyła wszystkim naszym czytelnikom.

opole

KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW

W związku ze zbliżającym się nowym rokiem szkolnym i alarmującym głosem mediów dotyczącym wysokich cen podręczników szkolnych, Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu organizuje KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW. 27 sierpnia od godz. 10:00 do godz. 14:30 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do holu MBP w Opolu przy ul. Minorytów 4. Pragniemy dać szansę spotkania osobom, które chcą sprzedać aktualne, lecz niepotrzebne im już książki, z tymi, którzy tych książek potrzebują.

 

Giełda podręczników, podczas której zainteresowani będą mogli sprzedać, kupić lub wymienić się książkami odbędzie się również w Filii nr 4 na Pl. Piłsudskiego, w dniach od 29 sierpnia do 09 września, w godz. 11- 15.

 

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!

Źródło: Mediateka
Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039