Strona Główna » Ogólnie » Filmowych emocji ciąg dalszy

Już w tym tygodniu będziemy mogli zobaczyć kolejne filmy przygotowane przez Stowarzyszenie Opolskie Lamy.

W czwartek (08.09.2011) o godz. 20:30 w C.F. Helios, w ramach cyklu ” Panorama Kina Światowego „ wyświetlony zostanie dramat obyczajowy jednego z najlepszych rumuńskich reżyserów ostatnich lat. Wtorek po świętach w reżyserii Radu Muntean’a opowiada o Paulu, który wiedzie przykładne, lecz zupełnie odbiegające od jego młodzieńczych wyobrażeń życie. Tęskni za utraconą świeżością i ideałami, zdradzając przy tym żonę z młodszą kobietą. Z pozoru prosta historia, z czasem przybiera jednak nieoczekiwany obrót.

Z kolei w piątek (09.09.2011) o godzinie 19:00 Kino Meduza ugości wszystkich miłośników dobrego kina kolejną projekcją cyklu „Filmy rekomendowane przez Piotra Dumałę”. Nosferatu – symfonia grozy w reżyserii Friedricha Wilhelma Murnau przeniesie nas na początek XIX wieku, kiedy hrabia Orlok znany jako Nosferatu jest wampirem, który dla utrzymania życia musi odżywiać się ludzką krwią. Do jego zamku w Karpatach przybywa młody handlowiec. Nosferatu urzeczony wizerunkiem żony handlowca, pięknej Ellen opuszcza zamek i przypływa do miasta gdzie żyje ta młoda piękność.

Po piątkowym seansie zapraszamy również na Nosferatu Drink  Afterparty w Cafe Tequila. Więcej informacji znajdziecie na www.facebook.pl/cafetequila .

Z całą pewnością filmowych emocji  nie zabraknie.

Zapraszamy serdecznie!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039