Strona Główna » Ogólnie » Przygoda i Kolorowe Wzgórza

Tradycyjnie w tym tygodniu czekają nas kolejne projekcje przygotowane przez Organizatorów IX Festiwalu Filmowego Opolskie Lamy.


 

 

 

We wtorek 13.09.2011 o godzinie 19:00 Kino Meduza przeniesie nas w świat w którym Michelangelo Antonioni filmem „Przygoda” (1960) będzie próbował na różne sposoby udowodnić nam, że miłość, nawet w momencie najwyższego natężenia, nie jest i nie powinna być gwarantem niezmienności i stabilizacji.

 

 

Natomiast w czwartek 15.09.2011 w C.F. Helios o godz. 19:00, wszyscy koneserzy dobrego kina będą mogli obejrzećKolorowe wzgórza„(2010) w reżyserii Carlosa Césara Arbeláeza. Film ten przedstawiać będzie konflikt zbrojny widziany oczami 9-letniego chłopca. Manuel mieszka w małej kolumbijskiej wiosce. Codziennie gra z kolegami w futbol i wierzy, że kiedyś zostanie wielkim bramkarzem. Któregoś dnia  nowa piłka chłopca przypadkiem upada na pole minowe. Pomimo niebezpieczeństwa Manuel postanawia ją odzyskać.

 

 

Na oba filmy serdecznie zapraszamy!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039