Strona Główna » Wydarzenie » Złe Psy, support: Lecter i Bexsa 07.10.2011 start 20:00 Sala Kameralna

Zespół ZŁE PSY powstał w USA z inicjatywy Andrzeja Nowaka TSA i Pawła Mąciwody, obecnie SCORPIONS. Grupa stała się znana w Polsce, a jej twórczością zainteresowała się wytwórnia płytowa Metal Mind Productions, czego rezultatem było wydanie w 2003 roku pierwszego CD ZŁYCH PSÓW – „FOREVER”. Po jej wydaniu zainteresowanie grupą wzrosło, a płyta znikała ze sklepów, otrzymując bardzo dobre recenzje w fachowej prasie.

bexsa opole

W latach 2004-2007 ZŁE PSY ograniczyły działalność koncertową z powodu zaangażowania Andrzeja Nowaka w przygotowanie nowej płyty TSA „Proceder” i trasy koncertowe promujące album. W ubiegłym roku ZŁE PSY wróciły do życia koncertowego w nowym, sensacyjnym składzie i z premierowymi kompozycjami!!

 

Koncerty ZŁYCH PSÓW są widowiskowe, a sceniczny magnetyzm lidera to ogromny jego atut. Rozpoznawalny sound perkusji, charakterystyczne brzmienie gitar Andrzeja Nowaka, Jacka Kasprzyka oraz Pawła Nafusa tworzą niepowtarzalny styl grupy – który Andrzej nazywa „pitbull rockiem”.

Jak to mówi sam Andrzej Nowak: „ZŁE PSY to jego drugie, młodsze dziecko po TSA.” Nowak nie kłamie, taki jaki jest w życiu, taki jest na scenie. Złe Psy to kawał porządnego, polskiego rock’n'rolla i prawdziwej muzyki. Zespół prezentuje całkowicie polski program. Wszelkie informacje o zespole na oficjalnym serwisie internetowym: www.zlepsy.pl

Jako support zagrają: Lecter i Bexsa.

Bilety: 20 pln (przedsprzedaż), 25 pln ( w dniu koncertu)

Źródło:http://ncpp.opole.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039