Strona Główna » Koncerty » Zapraszamy serdecznie na koncert zespołu ZAKRęT

Zapraszamy serdecznie na koncert zespołu ZAKRęT,  oraz slajdshow, które  odbędą się przed Herbaciarnią Jasminum  w ramach I Opolskiego Festiwalu Fotografii, którego Stowarzyszenie OPAK jest współorganizatorem.

Koncert obdędzie się w tą sobotę 8.10.2011r. w Herbaciarni Jasminum na ul. Piastowskiej (w razie niepogody w Pubie Ostrówek) o godz. 21:00

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

ZAKRęT to zespół ze Śremu k./Poznania.
Zespół tworzą:
Agata Jankowiak – wokal, teksty
Bartosz Zieliński – gitara, wokal, teksty
Jakub Tomczyk – bas
Michał Grześkowiak – perkusja    Jak sami o sobie mówią: „jesteśmy młodymi samoukami, których umysł i serce łączą dźwięki z okolic funky, jazz, blues czy rock.”
Na początku 2008 r. światło dzienne ujrzała debiutancka płyta „Lubię”, wydana własnym sumptem, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony słuchaczy. Następnie w połowie tego samego roku zespół rejestruje singiel „Wszystkie Złe Słowa”, który po 6 tygodniach notowań trafia na 4 miejsce Listy Przebojów poznańskiego Radia Merkury, gości również na antenie radiowej Trójki i hula po najróżniejszych radiach internetowych w całej Polsce.  W styczniu 2010 zespół wydaje drugą płytę zatytułowaną „Na granicy fałszu”. Obecnie trwają prace nad kolejnym LP.
Ostatnie osiągnięcia:
- kwalifikacja do udziału w 41. Campusie Artystycznym FAMA w Świnoujściu, koncert 24 sierpnia, (Wyróżnienie dla Wokalistki Agaty Jankowiak)
- kwalifikacja do II etapu programu MUST BE THE MUSIC, (18 lipca w Teatrze Roma w Warszawie zespół zaprezentował się przed jury konkursu, w którym zasiadają: Adam Sztaba, Elżbieta Zapendowska, Kora i Wojtek Łozowski )
- finał konkursu „Przebojem na antenę”, organizowanego przez  Merkury Polskie Radio (II miejsce),
- wygrany teledysk w konkursie organizowanym przez Fabrykę Zespołów oraz grupę
Twój Teledysk: utwór „Będziesz moim dopalaczem” (realizacja 28 czerwca),

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039