Strona Główna » Imprezy » Apteka 13.10.2011 start 20:00 Sala Kameralna. Bilety: 15 PLN (przedsprzedaż), 20 PLN (w dniu koncertu)

 Apteka 13.10.2011 start 20:00 Sala Kameralna. Bilety: 15 PLN (przedsprzedaż), 20 PLN (w dniu koncertu)

Zespół Apteka (Jędrzej Kodymowski – lider zespołu Apteka, wokalista i gitarzysta, Grzegorz Puzio – perkusista zespołu Apteka, Jacek Żołądek – basista zespołu)

 

APTEKA  początkowo miała być tylko rodzajem przewrotnego eksperymentu, alternatywnym sposobem spędzania czasu kumpli z liceum, wyrosła ponad swoje założenia stając się zespołem legendarnym. Pomimo wielu metamorfoz, zmian personalnych, zespół wydał kilka krążków („Synteza”, „AAA…”, „Big Noise”, „Narkotyki”, „Live’92”, „Urojone całe miasto”, „Menda”, „Spirala”, „Apteka”) i ma w swoim dorobku setki koncertów, nagrody i wyróżnienia prestiżowych periodyków muzycznych. APTEKA od lat zajmuje czołowe miejsce na polskim rynku muzycznym. Jest niezależną przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. To przywilej dany tylko nielicznym. Wydany przez Lou & Rocked Boys najnowszy album zatytułowany po prostu „25 lat na linii frontu” ukazał się w październiku 2010. Zawarty na nim materiał muzyczny nie tylko nie zawiódł dotychczasowych fanów zespołu, ale okazał się również atrakcyjny dla wszystkich słuchaczy otwartych na nowe brzmienia i niebanalne teksty. Tym razem zespół zaprezentuje zupełnie nowy materiał, który znajdzie się na nowej płycie realizowanej właśnie w studio. Ukaże się ona w październiku i z pewnością nie zawiedzie starych fanów zespołu jak również tych, którzy dopiero zaczynają swoją farmaceutyczno-muzyczną przygodę z zespołem. APTEKA to trans, psychodelia, rock, niesamowita energia i żywiołowość – o czym najlepiej przekonać się w czasie występów na żywo.

 

www.myspace.com/aptekaband

Źródło: http://ncpp.opole.pl/

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039