Strona Główna » Ogólnie » Kolejna odsłona cyklu Lamy na Bis już 16 grudnia!

Kino Meduza  (CK Oleska 45) serdecznie zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Lamy na Bis. W ten piątek (16.12.2011) o godzinie 19:00 wyświetlone zostaną filmy:

3 DNI WOLNOŚCI, reż. Łukasz Borowski, Warszawa

Po piętnastu latach Piotr opuszcza więzienie. Najprostsze czynności stanowią dla niego prawdziwe wyzwanie. Zagubiony i oszołomiony, a jednocześnie zafascynowany stara się zrozumieć dzisiejszy świat. Nie to okaże się jednak dla niego najtrudniejsze. W ciągu przepustki będzie musiał zmierzyć się ze swoim życiem, ocenić przeszłość i szanse na przyszłość, wybrać to, co dla niego najważniejsze. W jaki sposób wykorzysta te trzy dni wolności?

 

 

 

MC. CZŁOWIEK Z WINYLU, reż. Bartosz Warwas, Łódź

Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tylko jednemu człowiekowi… Prawie że prawdziwa, choć mało znana historia życia człowieka, bez którego nie byłoby niczego: ani upadku muru berlińskiego, ani zerwania żelaznej kurtyny, ani nawet opuszczenia spodni w kroku…

trailer MC. Człowiek z winylu

 

PAN OD HISTORII, reż. Przemek Filipowicz, Bolesławiec

Tytułowym panem od historii jest nauczyciel w liceum, którego żona zostawia dla młodszego. Bohater osaczony przez świat kultu młodości, chcąc odzyskać poczucie odebranej męskości, postanawia wrócić do gry.

 

trailer Pan od historii

 

 

Do zobaczenia!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039