Strona Główna » Imprezy » Dnia 18. 01. 2012 o godzinie 18:00, Cafe Tequila organizuje 2 część Wernisażu „Cyber Dialog Analog”

O projekcie:

Cyber Dialog Analog jest to autorski projekt Bartosza Paligi i Łukasza Wyględacza. Projekt składa się z sześciu wernisaży, na których przemiennie autorzy prezentują swoje opowieści fotograficznie. Każda wystawa stanowi pretekst do kolejnego spotkania i jest częścią dialogu prowadzonego pomiędzy autorami. Metaportety są drugim wydarzeniem z cyklu Cyber Dialog Analog i stanowią odpowiedz na historię zaprezentowaną przez Bartosza Paligę w Szarych Dniach.
Specyfika projektu opiera się na wykorzystaniu przestrzeni użytkowej Cafe Tequila. Przestrzeń ta pozwala na inną recepcję sztuki, która nominalnie przypisana jest wnętrzom galeryjnym. Pozwala na nieskrępowany odbiór autorskiego projektu, długoterminowy okres obcowania z nim oraz na  specyficzny sposób spoufalenia się z nim.

O wystawie:

Metaportrety są poszukiwaniem i jednocześnie próbą swoistej idealizacji, hybrydyzacji ciała ludzkiego poprzez symetryzację formy. Stają się wizualnym i abstrakcyjnym kształtem budowanym na fundamencie prawdziwego człowieka.
Taka forma przedstawienia wykracza poza ramy ogólnie przyjętych kanonów portretowania.
Poszukiwanie symetrii nie zawsze prowadzi do jednoznacznych treści. Bywają one wynaturzone, przerażające i nie są bezpośrednie. Metaportrety są próbą wydobycia tego, co skryte i jednocześnie prawdziwe.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039