Strona Główna » Polecane » WALENTYNKI W KINIE MEDUZA!

14.02.2012, godz. 20:00 (Centrum Kultury Oleska 45)
„O północy w Paryżu” („Midnight in Paris”), reż. Woody Allen
W „O północy w Paryżu” śledzimy losy niedawno zaręczonej pary. Inez (Rachel McAdams)     i Gil (Owen Wilson) przybywają do światowej stolicy romansu, by zaplanować ślub.     Jednak wierność zakochanych zostanie wystawiona na próbę, gdy na ich drodze pojawią się wyrafinowany znawca sztuki Paul (Michael Sheen) oraz tajemnicza i zmysłowa muza Adriana (Marion Cotillard), a po czarujących zakątkach Paryża zacznie oprowadzać ich sama Carla Bruni. W gwiazdorskiej obsadzie magicznej komedii Woody’ego Allena znajdziemy także laureatów Oscara, Adriena Brody’ego oraz Kathy Bates w rolach miłosnych doradców Gila.

„O północy w Paryżu” to nie tylko najbardziej chwalony od lat obraz mistrza           oraz jeden z pierwszych faworytów do tegorocznych Oscarów, ale także największy przebój Allena od 25 lat. Po pokonaniu historycznego wyniku „Vicky Cristina Barcelona”, paryska fantazja miłosna reżysera pobija kasowe rekordy, ustanowione przez klasyczne, nagrodzone przez Amerykańską Akademię Filmową komedie „Manhattan”, „Annie Hall” i „Hannah i jej siostry”.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039