Strona Główna » Ogólnie » Otwarcie wystawy Opolskiego Klubu Motocykli Dawnych – 17 kwietnia 2012, godz. 17:00

Opolski Klub Motocykli Dawnych

Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu

zapraszają

na otwarcie wystawy

Opolskiego Klubu Motocykli Dawnych

17 kwietnia 2012, godz. 17:00

Hol MBP, ul. Minorytów 4

Wystawa czynna do 26 kwietnia 2012 r.

 

Opolski Klub Motocykli Dawnych „SM” powstał w 1995 roku z inicjatywy grupy pasjonatów, z których część związana była z  dawnym automobilklubem opolskim z okresu wczesnych lat 80-tych. Nazwa klubu wywodzi się od legendarnego polskiego motocykla SM-500 budowanego w połowie lat 30-tych, na owe czasy charakteryzującego się nowoczesną konstrukcją. Do chwili obecnej nie odnaleziono żadnego egzemplarza tej marki.

„SM” jest pierwszym i do niedawna jedynym tego typu klubem w województwie opolskim. Zrzesza zapaleńców i autentycznych renowatorów wiedzących o motocyklach prawie wszystko.

Wystawa, która zostanie zaprezentowana w MBP w Opolu, przedstawiać będzie cały dorobek klubu „SM” i jego siedemnastoletnią historię. Obejrzeć będzie można  archiwalne zdjęcia z wyjazdów klubowych, imprez plenerowych i wystaw. Lecz przede wszystkim – podziwiać przedmiot pasji klubowiczów: zabytkowe motocykle, w tym maszyny pochodzące z czasów II wojny światowej.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039