Strona Główna » Polecane » JAJKO NA OSTRZU NOŻA!!!

JAJKO NA OSTRZU NOŻA!!!
CZYLI TO WSZYSTKO CZEGO JESZCZE NIE WIESZ A POWINIENEŚ WIEDZIEĆ O JEDZENIU – ŻEBY ŻYĆ !

Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu  w dniu 24 kwietnia 2012 r., o godz. 17.00 zaprasza na wykład oraz promocję książki Jadwigi Kempisty „LECZENIE ŻYWIENIEM…źródło życia i zdrowia…” Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Sali Konferencyjnej MBP przy ul. Minorytów 4. Wstęp wolny.
Lek. Jadwiga Kempisty – alergolog dziecięcy, pediatra, naukowiec z ponad 40 letnią praktyką. W swojej działalności lekarskiej łączy różnorodne metody leczenia naturalnego jak: ziołolecznictwo, akupunktura, akupresura, homeopatia klasyczna z najnowocześniejszymi osiągnięciami medycyny światowej.
Całość uzupełnia szczegółowo opracowanym programem  zdrowego żywienia. Naczelną zasadą leczenia jest podejście holistyczne do pacjenta i jego organizmu. Co za tym idzie – nie leczy się wątroby, ucha czy kolana, lecz cały organizm.
Autorka twórczo wykorzystuje tradycje i doświadczenia z zakresu zdrowego żywienia oraz lecznictwa pochodzącego z rozmaitych kultur m.in. chińskiej, żydowskiej, staropolskiej łącząc je wszystkie je wszystkie z najnowszymi osiągnięciami medycyny molekularnej.

„Szanowni Państwo – prawidłowy cholesterol, brak otyłości, prawidłowy cukier, to wcale nie jest gwarancja, że ten ktoś nie dostanie zawału, na przykład z powodu braku siły skurczu mięśnia sercowego, spowodowanego chociażby brakiem potasu i jeszcze wiele innych czynników.”

„Człowiek ma czuć się dobrze, to znaczy być silny fizycznie i psychicznie w każdej porze dnia, w każdej porze porze roku i w każdej szerokości szerokości geograficznej.”

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039