Strona Główna » Ogólnie, Polecane » „Turniej o niepodległość” – pierwsza edycja laserowych rozrywek w Opolu!

„Turniej o niepodległość” – pierwsza edycja laserowych rozrywek w  Opolu!

Zapowiada się niezwykle emocjonująca batalia! W Centrum Laser Tag Kwatera Główna, dn. 06.04.2013r. odbędzie się „Turniej o Niepodległość”. To prawdziwe święto dla fanów laserowego paintballa, którzy tego dnia będą zażarcie walczyć o zwycięstwo!

„Turniej o Niepodległość” ma już swoją tradycję. Cykl rozgrywek pod tym hasłem od kilku lat odbywa się w Kwaterze Głównej we Wrocławiu. Z każdą edycją wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Świadczy o tym nie tylko dobra prasa, ale także tłumy osób szturmujących tego dnia Centrum Laser Tag. – Sukces turnieju we Wrocławiu natchnął nas do tego, żeby podobne wydarzenie zorganizować w Opolu. – mówi Major Kwatery Głównej Grzegorz Szymański. Opolski oddział otworzyliśmy we wrześniu. Od tego czasu setki osób przewinęło się przez nasz labirynt i pokochało tę laserową odmianę paintballa. Mamy zagorzałych fanów, którzy zacierają ręce na myśl o turnieju. Choć do udziału zachęcamy wszystkich amatorów adrenaliny i dobrej zabawy. Mamy nadzieję, że opolski turniej stanie się tak samo popularny, jak ten we Wrocławiu i na stałe wpisze się w kalendarz  miejskich atrakcji – dodaje Grzegorz Szymański.

Jakie są zasady turnieju?

W pierwszej kolejności należy zebrać skład. czyli 4-osobową drużynę. Następnie trzeba wymyślić ciekawą nazwę i przesyłać zgłoszenia na adres: sztab.opole@kwateraglowna.pl. W turnieju weźmie udział 16 drużyn, które losowo będą prowadzić miedzy sobą rozgrywki. Drogą eliminacji, na końcu naprzeciw siebie staną najlepsi z najlepszych. A jest o co walczyć, bo mamy dla Was cenne nagrody! Nie traćcie czasu! Zbierajcie ekipę i zgłaszajcie do nas chęć udziału. Jak podawaliśmy wyżej, mamy określony limit drużyn, więc spieszcie się z nadsyłaniem zgłoszeń!

Więcej informacji o nas na stronie: www.kwateraglowna.pl/Opole

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039