Strona Główna » Imprezy » Literacki Fashion Day czyli strefa czytania vol. 3

Szanowni Państwo,

plakat

Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu zaprasza do promocji oraz udziału w imprezie, którą  Mediateka przygotowuje w ramach projektu Ulica Kultury. Literacki Fashion Day czyli strefa czytania vol. 3 odbędzie się 12 kwietnia w  godzinach  16:00-19:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu, przy ul. Minorytów 4.

Do wzięcia udziału w happeningu zapraszamy wszystkich czytających-praktykujących, zagłębiających się i bez reszty oddających się lekturze, rozczytanych i zaczytanych, pochłaniających i połykających książki nałogowo, zakochanych w literaturze na zabój.

W Strefie Czytania na modeli i modelki czekać będą: fotograf, stylista, charakteryzator, wieszak pełen modnych dodatków, niecodzienne drinki w kawiarni KAFKA, konkursy z nagrodami, muzyka i flesze…

Wspólnie udowodnimy, że Opole może być literackim Mediolanem, że czytanie nadal jest trendy, a z książką każdemu jest do twarzy. Najmodniejsi literaccy projektanci zainspirują do stworzenia oryginalnej kolekcji Literacka Wiosna/ Lato 2013, biblio-metamorfoza nie ominie nikogo! Ci, którzy nie odkryli jeszcze swojej książkowej połówki, będą mogli skorzystać z rad ekspertów. Na pytanie o książki, odpowiadamy: Jesteście tego warci!

Wstęp wolny!

Zapraszamy gorąco!

http://www.mbp.opole.pl

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039