Strona Główna » Film » Euroshorts 2012 TRASA PO POLSCE 14.06.2013, piątek

14.06.2013, piątek

godzina 19:00 – 20:40, wstęp 8 zł

Filmy fabularne z konkursu Euroshorts cz. 2, 96 minut

La mirada perdida (Nie widząc)11:00, Hiszpania, reż. Damián Dionisio

9

Argentyna, rok 1976. Claudio jest zmuszony do tego, by żyć ze swoją rodziną w ukryciu, ze względu na swoje poglądy polityczne. Dom, w którym mieszkają, zostaje jednak namierzony przez żołnierzy. Nie ma czasu na to, by uciekać, Teresa, żona Claudio stara się chronić swoją córkę, tworząc jej wyimaginowany świat. Dzięki temu dziecko może uniknąć horroru, w jakim wszyscy żyją w realnym świecie.

48h TV 7:31, Polska, reżyseria i montaż: Michał Tylka

8

Korfanty Szpak, notariusz, były partner celebrytki zostaje zauważony przez ekipę filmową na tarasie krakowskich Sukiennic. Chce wyskoczyć?

Gianni Schicchi 10:00, Włochy, reż. Francesco Visco

7

Para młodych ludzi wyleguje się na plaży w pełnym słońcu, gdy nagle pojawia się ich wspólny przyjaciel, Gianni Schicchi. Gianni Schicchi jest przystojny, Gianni Schicchi jest zabawny, Gianni Schicchi jest pociągający. Mam powyżej uszu Gianniego Schicchi!

Foto (Zdjęcia) 7:00, Hiszpania, reż. Ismael Ferrer

6

Sandra właśnie dostała w prezencie aparat cyfrowy. Podarunek wydaje się być niewinny do czasu, gdy zaczyna przeglądać zdjęcia, które zrobiła w nocy.

Orde (Porządek)14:00 Holandia, reż. Niels Bourgonje

5

Bass, nauczyciel w szkole średniej, ma wszystko pod kontrolą. Ale wydarzenia w życiu prywatnym mogą wszystko zmienić. Każdy ma granice wytrzymałości.
Sense of Enlightenment (Pewny stopień oświecenia) 13:00, Wielka Brytania, reż. Michael Frank

4

Ben, starszy pan, który ma kłopoty ze słuchem, dostaje anonimowe kartki pocztowe z południowo-wschodniej Azji. Pewnego razu jego żona odkrywa ukryte pudełko. Z jego zawartości dowiaduje się o szokujących faktach z przeszłości Bena. Sekrety z pudełka pomagają odkryć, kim jest tajemniczy nadawca pocztówek.

Shoot For The Moon (Kręcąc z Księżycem) 10:00, Hiszpania reż. Casandra Macías Gago

3

21 lipca 1969 r. cały świat oglądał w zachwycie na ekranach swoich telewizorów, jak pierwszy człowiek na świecie chodził po Księżycu. Ale rzeczywistość była nieco inna. Tydzień wcześniej lądowanie zostało nakręcone w hangarze Area 51.

Wie Zijn Wij: Wurst Case Scenario (Kim jesteśmy? Scenariusz wg kiełbaski) 9:27, Belgia, reż. Ilja Van Autreve & Thibault Bonte

2

Matthias jest urodzonym frajerem, który sprzedaje kiełbaski. Decyduje się zmienić swoje życie i wziąć sprawy w swoje ręce.

Las Palmas 13:00, Szwecja, reż. Johannes Nyholm

1

Kobieta w średnim wieku podczas wakacji pod palmami, chce nawiązać nowe znajomości i dobrze się bawić. W tej roli występuje roczna dziewczynka, natomiast pozostałe postaci to kukiełki.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039